Tokio Hotel

Bill & Tom se stěhují do Ameriky!

22. září 2010 v 17:25 | _Teri_
jhg
Tokio Hotel se stěhují do USA!

Teď se stane to, čeho se jejich fanoušci už dlouho obávali: Tokio Hotel chtějí opustit Německo a přestěhovat se do Ameriky! Jaký to šok pro jejich fanoušky, kteří jejich oblíbence Billa (21), Toma (21), Gustava (22) a Georga (23) udělali těmi, kým jsou dnes: Skutečnými megastars.

Nicméně ne všichni členové kapely se stěhují do země neomezených možností, ale jen Kaultiz-dvojčata. Jejich manažer a producent David Jost potvrdil novinku Bildu: Ano, Bill a Tom se prozatím stěhují do Los Angeles, ale byt v Německu si chtějí nadále ponechat. Přestěhování se do Beverly Hills je naplánováno uprostřed listopadu." Zatímco Georg a Gustav chtějí raději zůstat v jejich rodné zemi, konec konců oba dva tady mají přítelkyně. Ale jaký je důvod stěhování pro jejich kolegy z kapely?

Bill a Tom se jen stěží mohou zachránit od křičících fanoušků a neodváží se vyjít ven ze dveří, aniž by je někdo nesledoval. Bohužel také existuje hodně Tokio-Hotel-nenávistců, kteří kluky popuzují nebo - jak tomu bylo nedávno - vloupání v jednom z jejich domů v Hamburku. No vypadá to tak, jako by Tokio Hotel v jejich starém obsazení byli už historií. Ale bude pro Billa a Tom skutečným uvolněním život v Hollywoodu, kde je obsazení celebrit největší?


Tohle se mi opravdu nelíbí. Něco mi tu nehraje. V jednom z článků se píše, že se stěhují jen dvojčata a G&G zůstávají, protože obě mají momentálně přítelkyně a nechtějí je opustit. Ale stěhování dvojčat je prý kvůli práci. Pokud jde o práci na novém albu, nebo o jakoukoli práci týkající se kapely, myslím si, že by měli jít v tom případě všichni a ne pouze dvojčata. Co když nastal mezi nimi nějaký problém? Obávám se opravdu nejhoršího. Ani to nechci říkat nahlas, nebo to i psát... A jaký je váš názor?
 
 

Reklama