Other

Rainy day..

19. dubna 2012 v 18:01 | _Teri_
Ahoj :)
po neskutečně dlouhé době vás opět zdravím. Je mi to líto, že to takhle s blogem dopadlo, ale byla bych ráda, kdyby se to napravilo a už z toho důvodu píšu tento článek.
Pokud by někdo z vás měl zájem se tohoto blogu společně se mnou ujmout, prosím, napište mi :) byla bych za to moc ráda. Myslím, že by byla škoda, kdyby se tento blog zrušil. Pro mě moc znamená, je v něm plno vzpomínek a zážitků... a já to nechci ztratit ani zcela opustit. Jen není jednoduše čas..

V případě zájmu mi prosím napište do komentářů :)
Děkuji, Teri :)

Po dlouhé době...

18. listopadu 2011 v 14:42 | _Teri_
Zdravím vás :)
po velmi dlouhé době se tu s vámi znovu shledávám. Je mi upřímně líto, jak to tu dopadlo.
Nikdy jsem nechtěla, aby tenhle blog skončil, ale já na něj sama nestačím, nemám na to hlavně čas (někdy ani náladu, jelikož blog.cz je velmi "náladový")
Chtěla bych vás upozornit, hlavně ty, kteří si pamatují zmíněnou povídku WHO AM I, že běží už delší dobu na www.twincest.blog.cz .
Kdo z vás by si ji rád přečetl má možnost, jelikož dílů je tam opravdu už mnoho a pomalu se dokonce blížíme ke konci.
Pokud si najdu v blízké době čas, možná ji celou hodím i sem a navíc.. přibyde i několik nových :)

Nemyslete si, že jsem na vás, twincest i Tokio Hotel nějak zanevřela, naopak. Pouze střední škola, starosti a problémy mě drží dál od blogu, což mě mrzí.
Doufám, že se tu zase brzo budeme vídat takřka denně.
Moc děkuji vám všem, kdo stále můj blog navštěvujete...
Snad zase brzo.. :)
Teri

Pozastavení

18. února 2011 v 17:12 | _Teri_
billy <3
Ahojky moje twincestní dušičky,
jak jste si už zřejmě přečetli v názvu článku.. blog pozastavuji. Bude to na dobu neurčitou. Nedá se tomu možná ani říci "pozastavení".
Povídka Obsession bude přidána vždy ve stejném termínu, jako tomu bylo do teď. Pokud se mi naskytne čas, hodím sem i něco víc, ale toho času teď bylo a je opravdu minimum, navíc ani není moc nálada abych se přiznala.
Omlouvám se. Doufám, že tohle všechno vám co nejdřívě zase vynahradím.
Děkuju za to, že mě stále navštěvujete, ale komentáře k povídce nejsou a trápí mě to.. pokud máte aspoň trošičku co říct, procvičte si prsty a napište mi sem vám názor :)
Děkuju vám :) přeju vám příjemný víkend a snad brzo...
Teri :)

Merry Xmass!

24. prosince 2010 v 14:00 | _Teri_
merry xmass


Moje drahé twincestní dušičky,
vám všem chci popřát krásné prožití svátků vánočních, hodně pohody, dárečků pod stromečkem...
Do Nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchů a splněných přání.
A samozřejmě nových twincestních nápadů, obrázků.. však to znáte :) rozvíjejte dál svou fantazii a užívejte si téhle dvojice i v roce 2011! :)
Teri

Sleeping angel

17. listopadu 2010 v 14:16 | _Teri_
A teď mi řekněte, kdo z vás by tohle stvořeníčko nechtěl mít vedle sebe v pelíšku, hm?
Sladčího a rozkošnějšího medvídka neznám ♥ andílek...

by Monica

sleeping angel

original size: >>  imagebam.com

No time

6. října 2010 v 17:06 | _Teri_
billy
Twincesťáčci moji,
moc se vám omlouvám, že je to v poslední době... eh, tak jak to je.
Nemám moc času. Proto tady nepřibývají téměř žádné články a navíc ani povídka Obssesion.
Moc mě mrzí, že ji vůbec nikdo nekomentuje. Nejspíš ani nikdo nečte.
Pokud čtete Obsession, prosím hodťě aspoň jeden komentík x) uděláte mi tím velkou radost.
Takže pokud sem nějaké díly hodím o pár dní později, nezlobte se prosím. Není čas a zadruhé to snad ani nemá cenu.
Pokusím se polepšit, ale nic vám neslibuji.

Teri x)

Happy B-day Kaulitz twins! ♥

1. září 2010 v 20:09 | _Teri_
Ano, dnes je to přesně 21 let od okamžiku, kdy tihle dva andílci se podívali na tento svět. Nesmím opomenout, že Tom o 10minut dříve xD
Je to až neuvěřitelné, jak ten čas hrozně letí.

Každopádně, čas jde dál a já Kaulitzům přeji vše jen to nejlepší, hlavně aby se jim splnila všechna jejich přání a sny ♥

HAPPY B-DAY!


happy b-day

Teri x)

Comeback with "Obsession"

29. srpna 2010 v 21:02 | _Teri_
twincest...
Po dlouhé době se vám opět hlásím.
Konečně nachází chvíle, kdy vám můžu s radostí představit novou povídku zvanou "Obsession". Psala jsem ji téměř dva měsíce s Mischy.
Doufám, že se vám bude alespoň trošku líbit. Jsem za tu povídku neuvěřitelně moc ráda, přirostla mi velmi k srdci. Hlavně bych chtěla moc poděkovat Mischy ♥.
Jinak, povídka se tu bude objevovat zhruba jednou za 4-7 dnů. Podle toho, jak se sem hlavně teď dostanu. Škola je za dveřmi a s ní i spoustu starostí, učení a hlavně méně času.
Pokud bych sem povídku nedala, určitě ji najdete na www.twincest.blog.cz 

Díky, Teri

That Day

14. března 2010 v 14:38 | _Teri_

Ahojky... x)
Všem vám patří moje velká omluva, za to, jak jsem teď na vše na blogu kašlala, ale... zvládat školu, rodinu a blížící se koncert a veškeré věci kolem TH prostě nešlo...
Jak to jen půjde, vše zase napravím x))

Ale název článku vám snad říká vše... už zítra <3 15.3.2010
Zítra to přijde... ten šok... ještě teď mi to pořádně nedošlo, že zítra ty 4 chlapce uvidím x))

Každopádně doufám, že se spoustou z vás se na zítřejším koncertě uvidím x)
Kdo z vás jde, moc vám řpeju, abyste si to co nejvíc užili! x)

Teri x)

Oblíbené stránky

13. února 2010 v 20:05 | _Teri_


I´m total x(

13. července 2008 v 14:52 | Teri Kaulitz Trümper xD
Chci wám jen oznámit že z osobních důwodů netuším, kdy sem přidám další příspěwky, welmis e omlouwám, ale bohužel. Ale slibuju, že to naprawim, wy za to nemůžete, že se utápím a jsem nad ně... držím palce, ať se aspoń wy smějete a radujete se ze žiwota...
Ter!nka x(

Problem... chjooo x(

9. července 2008 v 21:25 | Teri Kaulitz Trümper xD
Chci se wám moc omluwit za to jak teď wypadá stránka blogu, ale ten desing byl hodně úzký a mnoho obrázků nebylo widět, tagže jsem to zwětšila. Kdyžtag si prosím písmo označte a určo to už přečtete x) díky...
Ter!nka xD

Neustart xD

8. července 2008 v 13:21 | Teri Kaulitz Trümper xD
Zdrawím... tag jsem se dneska dokonapala a nebo spíš jsem zakopala čas... xD abych začala konečně přidáwat příspěwky... wůbec netuším, jak to udělám s příspěwky za uplynulý měsíc, hrozně mě to mrzí, že to tu není, ale nechce se mi to doplňowat, ani nwm, jak bych to wrátila w čase xD tagže já začínám a kdyby se tu děli nějaký podiwný wěci, extrémy, tag se omlouwám, chci něco wyzkoušet, owšem netuším, jestli mi to půjde... tag držte palce... mějte se pěkně a zase se tu rozjedem... x)
Ter!nka xD

Náwrat... aneb Ter!nka se wrátila... x(

30. června 2008 v 22:27 | Teri Kaulitz Trümper xD
Ahojky wšichni...
tag jsem se po hodně dlouhé době ( alespoň pro mě) wrátila. Je to asi tag měsíc, že? Já wám ani newím... za ten měsíc se změnilo mnoho wěcí, konkrétně můj náhled na swět, na žiwot, na TH, na twincest, na lidi... owšem ne we špatném smyslu... už zase jak je mým zwykem se wám omlouwám ,, říká se že lidé se slowo promiň wymysleli kwůli tomu, aby mohli druhým ubližowat" tohle u mě neplatí, omlouwám se welmi nerada, pže wím, že jsem něco někoho prowedla a to wážně nechci. Za ten měsíc jsem wážně neměla čas a hlawně náladu sem něco přidáwat, nechtěla jsem aby se ostatní zaobírali mýma problémama... ale teď na wás mám welkou prosbu - PROSÍM HLÁSNĚTE W ANKETĚ KTERÁ JE U TOHOTO ČLÁNKU !!! Je to pro mě důležitý, co si wy myslíte, co si přejete... kdo chce, ať mi písne klidně do komentářů...
No, tagže špatné zrpáwy jsou, že jsem sem měsíc nic nepřidala, což je pro mě teď šílená práce, to sem wšechno dát xD to zešílim xD
Ale mám dobrou zpráwu... jak pro koho teda xD mám už 4. a 5. díl twincestu Für immer, tagže ko ji čte, se konečně dočká a uwidí ( přečte si xD a uwidí w předstawách ) co se děje u Billa a Toma xD a jak se wše wywýjí a hlawně wywýjet ještě bude xD no to jsou snad jediný dobrý zpráwu, jsem prostě smolař, vco wám nosí smůlu a nešťěstí mno x(
Tag se hlawně mějte krásně, užijte si prázdniny, které mimochodem ofiš začínají až zítra x)užijte si sluníčka i deště xD ne wážně užijte si ty dwa měsíce wolna a hlawně na sebe dáwejte pozor a wymýšlejte nowé wěci co se twincestu týčí a hledejte a pomáhejte TH jak nejwíc můžete!
TOKIO HOTEL 4- EVER
TWINCEST 4- EVER
Ter!nka x)

Ter!nka se hroutí... x(

9. června 2008 v 16:17 | Teri Kaulitz Trümper xD
Hallo Leute...
Jak je mým zwykem, opět nenesu příwětiwé zpráwy... tag abych tedy abych začala... i když se mi wůbec nechce... lituju toho kdo to čte, ale to je nutný xD
  • rozbil se mi noťas a newím co s ním je, půjde do oprawy
  • we škole toho po nás chtějí tolik, že jsem ráda, když si můžu jít wečer lehnout... denne několik písemek, zkoušení a nawíc různé referátky, čtenářák, eseje atd.
  • na wíkend mám jet na Morawu
  • mám zkoušky ze zpěwu a přehráwku
  • musim po doktorech
Tagže tady máte malinkej seznam toho, jak já zas a opět nestíhám. Teď tu mco wěcí asi nepřibyde, ale jestli to wyjde poprosím kamí aby se mi o blog teď starala. Fakt toho mám nad hlawu, kdyby aspoň ten noťas byl w pohodě, tag jsem w poho i já, ale na comp moc nemůžu, tagže jsem ráda že obhlíhnu co se kde děje w ,,mém swětě" a jinak musim jít.
Jediná dobrá wěc je, že jsme s Ivet napsaly dost nowejch twc na icq, tagže to sem přidám, ale bude mi to muset poslat, jelikož a protože to zůstalo w mém ,,milowaném" noťasu! Ale snad to sem nějak přidám...
Tagže se wám omlouwám, přeju krásný dny plný sluníčka, Tokio Hotel a samozřejmě našeho twincestu... snad se tu s wáma brzo zase sejdu...
Ter!nka xD

...Keine Zeit... x(

26. května 2008 v 20:15 | Teri Kaulitz Trümper xD
Hallo Leute... x(
Nenesu moc dobrý zpráwy, jak pro wás tag pro mě... chci se wám moc omluwit, že tu nic nepřibylo, ale naprosto nestíhám... do odpoledne škola, pak jsem jela na korepetici, wečer jsem přijela domů a šla se učit. Tag jsem sem teď zaběhla, abych se wám omluwila. Určitě zítra nebo nejdýl pozítří doplním články co se týče TH i twincestu.
Tagže snad zítra... ale nwm, kdy přijdu domů... fakt keine zeit... x(
Omlouwám se a děkuju za waší podporu... x)
Ter!nka x)

Vzkaz od Mimi

25. května 2008 v 15:40 | Teri Kaulitz Trümper xD
Ahoj holky chceme jet s kámoškou na koncert TH do Dortmundu,tak nás napadlo jestli nechce jet někdo s náma...lístky ještě jsou nebo se můžeme k někomu přidat my....veškerý info vám řeknu na icq:376-331-652...tak pište díky MiMi.

Je to tu zase... x(

12. května 2008 v 12:17 | Teri Kaulitz Trümper xD
Asi bych si měla založit nowou rubriky - OMLUWY.
Jo, je to tag, je to tu zase... poslední dobou jsem nějaká diwná, nic mě nebawí, wšechno pro mě začalo ztrácet smysl... proto se chci omluwit, že tu nic nepřibylo. To co tu za to dobu přibýt mělo, sem již nepřidám, podle mě to nemá ani cenu... dejme tomu, že na tu dobu byl blog pozastawen xD nawíc nastaly i malé komplikace tagže to bylo upe na nic... teď jsem nawíc nemocná, tagže si snad čas udělám. Spíš podle toho jak mi bude, pže mám horečky... x(
Tagže se wám moc omlouwám, ale teď tu snad poběží jako dosud. Kdyby se náhodou našel někdo, kdo by byl ochotný mi s blogem pomoct a wypomáhat mi, byla bych jedině ráda. Ale asi tuším, že se nikdo hlásit nebude x(
Tagže jedeme dál... začnu přidáwat z dnešního dne... x)
Ter!nka x)

TEST: Bill nebo Tom – ke komu toho cítíte víc?

3. května 2008 v 15:11 | Teri Kaulitz Trümper xD
1. Kdyby jste měli kouzelnou hůlku a mohli si vytvořit perfektního kluka na svatbu, jaký by byl?
a) velký romantik, který dává kytky a píše dopisy,...
b) legrační, dobrodružný....kluk, kteří žije!
c) senzitivní, klidný a velmi sladký. Nejlíp se zamiluji do stydlivých!
2. Víme, že máte obavy se svými vzhledy, ale o kterou část těla se nejvíc staráte?
a) ruce
b) rty
c) vlasy
3. Jste na Tokio Hotel koncertu. U čeho nejvíc paříte?
a) s Billovým hlasem! To jak zpívá mě přivádí k šílenství.
b) jak se Bill s Tomem pošťuchují. Kdybych tak mezi nimi mohla být!
4. Jaký doplněk nejradši na klukovi vidíte?
a) čepici
b) řetěz
c) náramek
5. Zúčastníte se soutěže a vyhrajete s nimi večeři. Už jste se rozhodli, co si vezmete?
a) šaty
b) top a džíny
c) mini sukni
6. Pořádně přemýšlej! Když se do kluka zamiluješ, miluješ na něm...
a) že dělá první krok! Jsi nejistá.
b) že se tě ptá ať si s ním vyrazíš! Je to cesta jak ti porozumí...
c) že je tvrdý! Žiješ s výzvami
7. Kromě Tokio Hotel taky máš ráda jiné kapely, že ano? Kterou z těhle máš radši?
a) My Chemical Romance
b) 30 Seconds to Mars
c) Evanescence
8. Kdybyste mohli říct frázi pro jednoho z členů Tokio Hotel, co by to bylo?
a) řekla bych, že miluji Billa a že tomu tak bude navždy!
b) řekla bych, že mě Tom přivádí naprosto k šílenství!
c) myslím, že bych neměla slov.

Terinka taky občas nechápe xD

25. dubna 2008 v 18:19 | Teri Kaulitz Trümper xD
Nechápu, čím to je... ale 2.díl powídky Konec s krásnými následky mi naskočilo písno nastawené jako wýchozí, prostě jakým píšu, ale u 1. dílu mi to psalo podle barew co jsme měly nastawené na icq. Tag se wám omlouwám, jestli se wám to nějak špatně čte, ale fakt netuším čím to... kdyžgak to přeluštěte, podle mě to stojí za to * pardon za samochwálu, byla nutná xD * jinak, děkuju na náwštěwnost, jen... jsem ještě od nikoho nedostala FF nebo TWC nebo cokoli xD posílejte mi cokoli, obrázky, powídky, budu welmi ráda... mějte se pěkně, páááčko xD T.K.T.
 
 

Reklama