Leden 2011

Obsession 46. (2/2)

30. ledna 2011 v 17:19 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne


TOM

"V pořádku?" naklonil se ke mně Bill a pohladil mě po zádech. "Nechci ti ublížit," šeptal.
"Bille, vážně to tolik nebolí," řeknu. Kdyby věděl, jak lžu, tak mě zabije.
"Dobře," řekne a začne se uvnitř mě tedy pomalu pohybovat. Z očí mi vytrysknou slzy. Do háje. Sevřu ho a držím. Už ani hnout, nebo se zblázním. Jen hlasitě oddechne, ale dál se nehýbe, protože mu to nejde. Pořád ho svírám. Potlačím v sobě zavzlykání, takže se zachvěji a hlasitě vydechnu. To bolí, sakra! Když se trošku povolím, Bill se znovu začne opatrně a pomalu pohybovat a tlumeně oddechuje. Ale je příliš velký, na můj zadek teda jo. Kurvafix! Jau! Cítím ho tak hluboko uvnitř sebe.
"Bille," zafňukám. Ihned se zastaví a sehne se trošku ke mně.
"Bolí to hodně, broučku?"
"Urychli to. Prosím…" požádám zoufale. Nebo se zblázním.
"Já přestanu," chytne mě za boky a začne pomaličku couvat pryč z mého těla. Narovnám se, chytím ho za zadek a přitisknu k sobě.
"Řekl jsem, abys to urychlil," vydechnu naprosto vážně. "Když je to pomaleji, je to mnohem horší." Bill bezmocně sklopí oči a chytne mě pořádně za boky, tiskne mě. Po chvíli, co začne přirážet rychleji, mi opět chytne penis a rukou začne dost rychle hýbat. Křečovitě zavřu oči a zatnu zuby. Bolestivě zasténám a zaryji nehty do peřiny. Sakra. Do prdele. Au! Jaaaauu. Bože, prosím, přestaň. Au...

"Pššt, pššt," snaží se mě utěšit a rukou zrychluje. Ale fakt je ten, že na svůj penis se teď vůbec nesoustředím. Cítím jenom tu palčivou bolest v zadku. Vlastně se vůbec divím, že mi ještě nepovadnul.
"Bille," hlesnu tiše a polknu. Snažím se uvolnit, ale marně.
"Počkej," pošeptá a narovná mě. Začne mi palcem přejíždět tvrdě po špičce, tak jak to mám rád. Jeho rty se přesunou na můj krk a začnou ho zpracovávat. Až pak začne znovu přirážet. Zafňukám a dlaněmi mu tisknu boky. Přidržím si ho v sobě. Stahuji se a zas povoluji. Pomáhá mi to k tomu, abych si na něj lépe zvyknul. Billy mi hlasitě vzdychne do ucha a pak mi skousne ušní lalůček. Jemně se prohnu a znovu se stáhnu. Konečně cítím, jak začínám povolovat a zvykat si.
"Jen pomalu a v klidu," zašeptá a stiskne mi penis u kořene.
"Už... už je to lepší, Billy," vzdychnu tiše.
"Jo, cítím to," stáhne mi předkožku a prstem obkrouží žalud. Povystrčím proti němu trochu zadeček a pomalu se předkloním, aby se mohl lehčeji hýbat. Pokračuje dál v přírazech, ale ani nedá pryč ruku, kterou mě uspokojuje. Vzdychnu a skloním hlavu. Pevně se chytím peřiny a nechám si to líbit. Když už si člověk přivykne, opravdu to není až tak hrozné. Ucítím, jak se dotkne toho místečka… tedy, prostaty.

Obsession 46. (1/2)

27. ledna 2011 v 18:34 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne


TOM

"Chci to. Chci se s tebou milovat a… hlavně chci, aby ses udělal do mě. Chci tě cítit," řeknu definitivní rozhodnutí. Kaulitzi, je načase odpanit prdel. Bill na mě zaseknutě kouká.
"Bože," řekne a přivře na okamžik i oči.
"…co se děje?" udivím se. No tak on mě nejdřív chce vošukat, a teď se začne modlit k Bohu? Co má Bůh společnýho s naším sexem?
"Jen..." nedořekne a políbí mě. "Děkuju," pošeptá pak tiše.
"Já... jen dojdu pro ten lubrikant," řeknu a vylezu z postele. Přinesu ho ze svého pokoje a hodím ho k němu na postel. Postavím se před něj, svléknu si boxerky a vlezu si k němu na postel.
"Tak… Máš to jen ve svých rukách," prohlásím rádoby pobaveně, ačkoli jsem celkem nervózní a mám strach. Bill na mě trošku překvapeně kouká.
"Teď? Teď to chceš?" šeptne nejistě a sáhne po lubrikantu. To je otázka.
"Jo, teď," řeknu sebejistě a usměju se.
"No, dobře," pošeptá a položí mě na záda.

Nahne se nade mě a začne mě líbat. Jde na to pomaličku. Rukama mu vyjedu na záda a jemně mu polibky oplácím. Položí na mě svoje lehoučké tělíčko a začne se mi otírat o rozkrok. Dlaněmi mu sjedu na zadeček a začnu si ho k sobě víc tisknout. Dychtivě se mu vloudím jazykem do pusy. Ihned můj jazyk přijme a začne si s ním divoce hrát, přičemž se nepřestává třít, ba naopak. Jelikož mám pusu zacpanou jazykem a Billovými rty, nezbývá mi nic jiného, než jen kňourat uvnitř sebe a funět nosem. V dlaních mu tisknu zadeček a třu si ho o sebe intenzivněji. Bill se začne kroutit a narážet do mého penisu divočeji a tvrději. Cítím, jak tvrdnu, a tělem se mi rozlévá povědomé horko. Už to nevydržím a odtrhnu se od jeho rtů, abych mohl nahlas vzdychnout.

Obsession 45.

24. ledna 2011 v 17:09 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne

TOM

Když jsem se ráno probudil, postel vedle mě byla už prázdná. Zívnul jsem a opřel se na loktech. Pomalu jsem se rozkoukával. Všude bylo ticho. Tak jsem dál ležel a jen se tak převaloval. Ještě párkrát jsem zívnul. Po chvilce se tiše otevřely dveře, do nichž vkročil Bill se sladkým úsměvem na tváři, který se mu vykouzlil hned, jakmile mě viděl.

"Dobré ráno, miláčku,"  šeptnul a jen se pro něco natáhnul. Pak teprve vešel a rovnou s podnosem, na kterém už byla snídaně. Pomalu došel k posteli, podnos položil na noční stolek, a hned mi věnoval kratičký polibek.
"Ahoj," usměju se a pomalu se posadím. Protřu si oči. "Čím jsem si to zasloužil?"
"Mm, ničím, prostě jen tak," usměje se a posadí se ke mně.
"Hm... Já tě prostě miluju," přivinu si ho k sobě a dám mu pusu do vlasů. Vezmu si z talíře jednu palačinku a začnu jíst.
"Dobrou chuť," usměje se a trochu se ode mě odtáhne, abych se mohl v klidu najíst. "Mimochodem, byla tu recepční a říkala, že ten včerejšek je v pořádku. Vše zaplacené," usměje se.
"To je dobře... Už jsi jedl?" změřím si ho pohledem.
"Ano, měl jsem taky palačinky," kývne hlavou, a pak se protáhne, až v něm zapraská.

"Jejku," rozesměju se. "A s tímhle chceš sedět celý den v autě, jo?"
"Samozřejmě," zasměje se a prohne se. Znovu v něm křupne a dost nechutně. "Sakra, to je úleva," oddechne.
"Jestli tě bolí záda, můžeme to odložit až na další den a dnes si zajdeme na masáž a do vířivky," pohladím ho po paži. Sice jsem se těšil, ale… Až v tu chvíli mi dojde, že masáž není to nejlepší téma. Sakra… Bill se na mě podívá takovým zvláštním pohledem, ale pak se usměje. Zřejmě na to nechce myslet, došlo mu to rychleji než-li mně.
"Ne, to je dobré, tohle je u mě normální."
"No... Asi si tě budu muset začít víc hýčkat a když ti budu denně masírovat zádíčka, třeba se to zlepší," usměju se. Bill se zaculí.
"Hýčkáš si mě až dost, neměj obavy," usměje se a nahne se ke mně. Setře mi nad rtem přebytečnou marmeládu a pak si prstík olízne. "Čuníku," zasměje se. Rozesměju se a dál jím. Nejradši bych ho začal líbat, ale to po ránu nechci riskovat. Fuj.

Obsession 44.

21. ledna 2011 v 16:43 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

Tom dojde k policím a vybere mi helmu.
"Tu si vezmi," dá mi ji a sám si jde vybrat. Nakonec si vezme bílou a nasadí si ji.
"Díky," řeknu a vstanu ze země. Pomalu doběhnu za ním. "To si pofoukáš,"  šeptnu mu do ucha.
"Na to zapomeň," zatlemí se.
"Ještě rád," řeknu se smíchem a pak zvážním. Nahnu se k němu. "Mimochodem..." šeptnu mu do ouška, "...ten tvůj zadek se mi moc líbil," usměju se jenom.
"Ani na to nemysli. Já si od tebe zadek natrhnout nenechám," kroutí se smíchem hlavou.
"Nenarážím na tohle. Ale ještě včera jsi říkal, že bys nechal," zvednu obočí.
"Včera ale byla jiná situace," obejme mě rukou kolem pasu.
"Teď ti trošku nerozumím," svraštím obočí. Jen se na mě pokřiveně usměje a vyjde ze dveří.
Jdu raději za ním.  
Teď  opravdu nevím, co si myslet. To si dělal jen srandu nebo co? S prominutím, přijde mi to trošku nefér, že já  můžu mít natrženou prdel, jen proto, aby hlavně on byl spokojený. On by to pro mě neudělal? Nechci o tom smýšlet tímhle způsobem, ale je to tak. I když já to chtěl, já si to přál a jsem za to zatraceně moc rád.

Obsession 43.

19. ledna 2011 v 18:02 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne

BILL

Po chvíli jsem postřehl Tomův pohyb, zvedl jsem zbraň a rychle vystřelil. Oh, do hrudníku jsem se mu trefil.
To už se naštval a rozběhl se přímo proti mně a střílel. Taky se trefil. Jenomže najednou zakopl a tvrdě dopadl na obličej. Musel jsem se zasmát. Rovnou jsem kolem něj proběhnul, střelil ho přímo do zadku a se smíchem utekl a schoval se. Jenomže on se ani nepohnul. Zatraceně, jen to na mě hraje. Určitě to jen hraje. Trochu se pohnul a uslyšel jsem zakňučení. Dobře, teď mě určitě nachytá a začne se smát, až k němu přijdu a střelí do mě. Ale dobře, mám o něj zase strach. Rozejdu se k němu a kleknu si nad něj.

"Tome?" Jen něco zaskučel a ani se nepohnul. "Tomi," řeknu, kleknu si k němu a otočím ho.
Najednou po mně vyskočil a přirazil mě k zemi. Namířil mi na břicho a usmál se.
"Jsi mrtvej," skloní se ke mně a dlouze mě políbí. Já ho zabiju, já ho zabiju, zabiju, zabiju! Idiot!
Jakmile se ode mě se smíchem odtáhne, začnu do něj opravdu zlehka bušit a ječet.
"Ty blbečku, pitomej, imbecile, idiote! Vyděsil jsi mě k smrti!"
"Ale notak, Bille. Neříkej, že jsi vážně neviděl, jak jsem schválně upadnul. O co bych tady asi tak zakopnul?" směje se.
"Jsi schopný zakopnout o svou vlastní nohu. Já tě tak…!" napřáhnu na něj. Nakonec ruku ale volně svěsím a pohladím ho s ní a dlouze ho políbím. "...miluju." Do polibku se usměje a odhodí naše zbraně, po čemž se na mě položí. Sundá si masku úplně a začne mě líbat.

Přidržím si jej u sebe a začnu mu to oplácet. On tak zatraceně dobře ví, jak na mě. Začne mě hladit přes kombinézu a ještě líbání zintenzivní. Trošku se zamračím, soustředím se na to. Pokrčím nohu v koleni a vjedu s ní mezi jeho nohy. Najednou se se smíchem odtrhne.
"Tohle si nech do hotelu a myslím to smrtelně vážně."
"Ale prosím tě," zasměju se na něj a přitisknu si ho na sebe. "Aby ses nezbláznil. Tvůj junior taky nemusí reagovat na všechno. Ne na to, že si chci pohodlně lehnout," zasměju se. Zamračí se na mě.

Obsession 42.

15. ledna 2011 v 16:29 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne

BILL

Jakmile Tom zaparkoval, usmál jsem se a odpoutal. Kousek od tohohle obrovského parkoviště už byl velký areál. Ani jsem si popravdě neuměl přesně představit, co bude uvnitř. Viděl jsem sice pár atrakcí, které byly vidět zvenku, ale ne všechno. Co to na mě zase připravil?

Oba jsme vystoupili z auta, Tom ho zamknul a vyšli jsme vstříc pro mě připravovanému překvapení. Ani jsem se nepokoušel už žadonit o to, aby mi řekl, co tady budeme dělat. Teď jsem se opravdu chtěl nechat překvapit. Jakmile dojdeme do hlavní budovy, vydáme se k velké recepci. Tom mě na chvíli odstrčí, abych neposlouchal. Jak kdybych byl snad malý kluk.

"Tak co?" zeptám se, když ke mně po několika minutách přijde s úsměvem na tváři.
"Nikdo tu není. Máme si vybrat, co budeme chtít dělat první…" prohlásí.
"No, takže se rozhodni. Já nevím, oč se jedná," usměju se na něj a sleduju, jak přemýšlí.
"Tak si vyber první písmenko. M, Č nebo P," řekne nakonec
"To je ale nefér," zasměju se. "Mmh, tak Č."
"Ok, tak pojď," usměje se, vezme mě za ruku a vede mě do nějakého skladu. Jen za ním poslušně jdu. Ono mi vlastně ani nic jiného nezbývá.

Obsession 41.

12. ledna 2011 v 18:02 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne

TOM

"Mm, co si mám vzít na odpoledne na sebe? Abych na to místo nepřišel jako idiot," řekne Bill s úsměvem.
"Můžeš jít třeba nahej. Tam se stejně převlečeš," zasměju se.
"No, to asi ne. Ale dobře," pustí mě a zavře skříň. S povzdechem ho obejmu zezadu kolem pasu.
"Mmh, copak?"
"Co budeme dělat do oběda? Pořád nám zbývá aspoň hodina," zeptám se.
"No, to já nevím, jaký máš plán," zaculí se a pootočí na mě hlavičku.
"Nemám žádný, ale…" rukama mu sjedu po pasu trochu níž. "Právě mě něco napadlo."
"A to?"
"Možná bychom mohli projet trochu ten zip na kalhotách. I tak nějak drhnul," zamumlám do pokožky jeho krku a klesnu rukou ještě níž, až na jeho rozkrok.
"Chceš mi projíždět zip?" zašeptá a oddechne. Víc se na mě namáčkne, čímž udělá to, že jeho zadeček se tiskne proti mému mužství.
"Ty bys chtěl, abych ti projel zip?" optám se a jazykem mu přejedu po šíji.
"Mmh, bylo by to potřeba, vážně zadrhává," usměje se sladce a pak tiše vzdychne. Chytne mě za ruku a přitiskne mi ji na svůj rozkrok víc. "Ale pořádně," podotkne.

Lehce mu rozepnu knoflík a zip jde ještě lehčeji. Vjedu mu rukou do kalhot a začnu hladit přes boxerky jeho penis. Začnu mu okusovat krk. Bill okamžitě trošku zakloní hlavu a skousne si spodní ret.
"Neříkal jsi... zip?" Fajn! Tse! Tak teda ruku vytáhnu, uchopím mezi prsty zip a začnu s ním jezdit sem a tam, sem a tam. No to je tedy zábava. To ho akorát ještě víc zničím.
Po chvíli se ke mně Bill zase hlavou pootočí. "Tamto bylo lepší."
"Řeklo se zip, tak zip. Jen se bojím, že ho akorát víc rozbiju," zasměju se.
"Tak už ho nech a zkus to projet jinde," pošeptá a chytne mě za ruku a dá si ji pod džíny. Bože, ty jeho řeči mě snad vzruší víc než jeho dotyky. Začnu dlaní třít jeho penis přes boxerky a přimačkávat ho.
"Ohh," skloní hlavu dolů a otevře pusu. Rukou mu vjedu do boxerek a uchopím jeho penis.
"Zasténej moje jméno a pěkně nahlas," přejedu mu zuby po krku a silně ho přimáčknu. Po chvilce se napřímí, natiskne se ke mně ještě víc.
"Aah... Tome!" křikne nahlas a skoro se mu až podlomí kolena. Najednou se ozve klepání na dveře. To se mi snad zdá!

Obsession 40.

9. ledna 2011 v 16:47 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne


TOM

"Děkuju, Tony. Už můžete jít," řeknu mu u dveří a odemknu.
"Bylo mi ctí, pane. Přeji příjemný den," kývne zdvořile a odejde. Vejdu do pokoje a zavřu za sebou.
"Bille, už jsem tady," zavolám a rozhlédnu se. Položím krabici od iPhonu na stolek. Po chvilce ke mně Bill doletí zabalený v županu, na hlavě s ručníkem a dá mi dlouhou pusu.
"Mmh, ahoj, kde jsi byl?" zeptá se hned.
"Ahoj," usměju se a znovu ho dlouze políbím, přičemž si ho k sobě za boky přitisknu. "Byl jsem ve městě, víš."
"A co tam?" pousměje se a obejme mě kolem krku. "Tome..." zasekne se. Pozvednu obočí. "To je dost silný dámský parfém," dodá. Přičichnu si k sobě a začnu se smát.
"Tak to mě poser," zakroutím se smíchem hlavou. Bill sklopí trošku oči.
"Kde jsi byl?" zeptá se znovu.

"Ale Bille, notak," obejmu ho znovu kolem pasu. "Byl jsem ve městě koupit si iPhone," kývnu hlavou k iPhonu. "A to s tou voňavkou je opravdu lehké vysvětlení. Dali mi bodyguarda a asi byl gay. Smrděl ženskou voňavkou," začnu se smát. "Klidně ho sem nechám přivolat, aby ses přesvědčil, co jsem kde dělal, a že to je ta samá voňavka. Po včerejšku bych ti nic takového neudělal. Slibuju," odhrnu mu s úsměvem mokrý pramen vlasů z obličeje.
"Ne, to není nutný. Já ti věřím. Ale je to děsnej puch. Ty Američani snad vůbec necítí, čím se voní... Fuj," řekne a zasměje se.
"Pořád jsem měl nutkání do něj rejpnout skrz jeho super vůni, ale překonal jsem to," rozesměju se a dlouze ho políbím. "A zařídil jsem nám plán na odpoledne."
"A jaký?" usměje se hned radostně a sundá si ručník z hlavy.
"To je překvapení," usměju se a prsty mu projedu mokré vlasy. Tak krásně voní.
"Mmh, prozraď mi to, aspoň mi napověz," usměje se a natiskne se na mě.
"Budeme tam jenom my dva. Na jednom velkém prostranství," zakřením se a svléknu ze sebe to smradlavé triko, protože to je fakt hnus.

Winter love

6. ledna 2011 v 18:36 | _Teri_ |  Manips
Ještě stále je bohužel zima.. ale jak vidíte, přináší i pozitivní a krásné věci xD

by Monica>> imagebam.com

Obsession 39.

6. ledna 2011 v 18:28 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne


TOM

Když jsem se ráno probudil, prosklenou zdí z oken už do ložnice pražilo slunce. Je dobře, že jsme až v posledním patře a není sem vidět. Jinak by to sousedi nemuseli včera vydýchat. I já s tím měl upřímně problém. Ale jakmile jsme začali, nedokázal jsem to zastavit. Nechal jsem se dost unést, hlavně ke konci, což si musí nést s sebou i nějaké následky. A to jaké? Bill má natržený… spíš totálně rozervaný zadek. On si asi myslí, že jsem si neuvědomil, jak moc ho to muselo bolet, když se zvednul a spěchal do koupelny se zadkem od krve. Trápilo mě to, trápí mě to pořád. Ale neodvážil jsem se o tom mluvit. Bylo by mi trapně a myslím, že Billovi by to bylo ještě nepříjemnější. Takže budu raději mlčet a dělat, že nic nevím. Budu se tím trápit jenom uvnitř. Joo, Tome, seš pašák. Konečně můžeš prohlásit, že jsi někomu doslova natrhnul prdel.

Je zvláštní, jak moc jsem se od začátku vztahu s Billem změnil. Jsem přecitlivělejší než čerstvá těhule. Jsem tak děsně vztahovačný, proboha! Měl bych se stydět za ten včerejší výstup. A to vlastně i dělám. Stydím se za to, jak se poslední dobou chovám. Celkově jsem nějaký divný. Jako bych se snad někde uhodil do hlavy nebo nevím co. Mám někdy takové výbuchy emocí, až se mi to zdá nenormální. Buď se vztekám jako malý harant a řvu a mlátím kolem sebe, nebo bulím jak malá Mařka, který ukradli panenku. Bože, Tome, nech se zavřít do cvokárny.

Podíval jsem se na Billa ležícího na své paži. Pravidelně oddechoval a lehce se ze spánku usmíval, jako by se mu zdálo něco hezkého. Snad si bude včerejší sex opravdu pamatovat jako to nejkrásnější a ne to nejbolestivější, jak mi říkal. S tichým povzdechem ho jemně políbím na čelo a vylezu z postele. Přesunu se do koupelny, kde vykonám ranní hygienu. Osprchuji se, oholím, vyčistím si zuby a něco se sebou udělám. Zavolám na recepci, aby přivezli snídani a aby mi sem poslali dva členy z ochranky, bez vysvětlení. Pak se přesunu do ložnice, kde se tiše obléknu, abych Billa nevzbudil. Poté k němu pomalu vlezu do postele.

Obsession 38.

5. ledna 2011 v 18:53 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne

BILL

Tom mě strašně dlouho jen něžně líbá a hladí, až se odtrhne.
"Možná už bychom měli spát, co," zašeptá s úsměvem a znovu mi nasaje horní ret.
"Mmh, možná jo, ale teď se mi nechce," řeknu s úsměvem a začnu ho líbat o něco vášnivěji. Jeho rty se pod mými zkřiví do úsměvu a začne mi to oplácet.
"Nedokážu ti odolat," vzdychnu mu do úst a začnu se jazykem dobývat hlouběji a rukou mu začnu tisknout bok. Začne něco huhňat, ale přes můj jazyk nemůže mluvit, takže se odtrhne.
"To je sice hezký a těší mě to, ale možná by ses to měl naučit," řekne naprosto vážně, ale i přesto se mi vpije jazykem do pusy a začne mě vášnivě a hladově líbat. Slabě ho do toho jazyku kousnu.
"Pracuju na tom, a teď už mlč," znovu ho umlčím svým jazykem a polibky. Se stejnou intenzitou mi to začne oplácet a už vidím, jak se na mě chce položit. Na poslední chvíli si to však rozmyslí. Nevím, proč. Proto ho chytnu a povalím si ho na sebe. Rukama mu sjedu po zádech na boky a stisknu je.

"Mmh," vzdychnu a ještě o něco naše líbání zrychlím. Hlasitě zafuní a začne mě hluboce líbat. Dlaněmi mi sjede po těle, až se nakonec vrátí k žebrům. Vplete se do mě svým tělem a stehnem mi začne třít rozkrok. Chvíli mu dokonce i přitakávám a narážím proti němu. Mám pocit, že tuhle noc opravdu spát nebudeme. Chytnu ho za zadeček a tisknu ho víc proti sobě a tlumeně mu oddechuju do úst.
"Jestli..." vydechne mezi líbáním a začne mi jen sát rty, "...chceš další... kolo, tak... mhh... si budem muset vymě-nit... oh... role," vzdychá tiše. Hladově ho políbím
"Mmh, ne, neboj," usměju se a víc proti němu přizvednu pánev. "Oh, jo... tři se, ještě," zakňourám a znovu ho začnu líbat.
"Už jsem se lekl," zasměje se mi do rtů a kousne mě. Začne se podle mého žádání třít.
"Ale pokoj ti nedám, ještě... ještě ne-e," vzdychnu a na chvilku se zastavím. Ruku dám mezi naše těla a naše penisy nasměruji přímo proti sobě, abychom se o sebe třeli ještě víc.