Listopad 2010

Obsession 27.

28. listopadu 2010 v 17:14 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

S Tomem jsme se prošli, koupili jsme si oba něco málo k jídlu. Nakonec jsem Tomovi opravdu koupil nový parfém a hned ho před obchodem navoněl. Nemohl jsem tu letušku ani cítit! A na něm už vůbec ne. Chvilku jsme poseděli v kavárně, kde jsme neustále probírali a plánovali, co všechno budeme dělat, kam se pojedeme podívat, a hlavně, jak si to společně všechno užijeme. Dlouho jsme spolu už nikde nebyli, a teď byl správný čas to napravit.
Uteklo to celkem rychle. Alespoň  mně ano. Po chvíli už jsme zase seděli v letadle a letěli si užívat. Ta cesta byla úmorná, dlouhá, a navíc jsme chytli pěknou bouřku. Takže jsem celou cestu seděl namáčknutý u Toma a tisknul se k němu jako malé vystrašené děcko.

"No konečně," řeknu, když přistaneme. Tahle cesta mi fakt dobře nedělala. Hned jsem se odpoutal, zvedl a trochu se protáhnul.
"Jo, přesně tak," povzdechne poněkud vyčerpaně i Tom. Vůbec jsem si nevšiml, že by za celou tu dlouhou, aspoň 14ti hodinovou dobu letu, spal.
"Zvládneš to odřídit? Jsi unavenej," řeknu narovinu, když vidím, že jeho očíčka jsou maličkatá.
"Jsem v pohodě," usměje se, zvedne se a vezme si mikinu, kterou si obleče.
"Tak, jdeme?" zeptám se.
"Jo," přikývne a jde dozadu, směrem k prostoru pro auto. Vyjdu mezitím taky. Ale koho nepotkám... jistěže tu smradlavou letušku. Hodím po ní hodně ošklivej obličej, snad aniž bych chtěl. Když si představím, že by na něj jen sáhla těma rudýma drápama, co má místo nehtů, musel bych jí vyškrábat oči těma svýma. Děvka jedna... platit si nechá za mlčení. Co je jí vůbec do toho?

K povídkám...

25. listopadu 2010 v 19:13 | _Teri_ |  Questions
gfag
Ahojky moje twincestní duše,
měla bych na vás otázku...
Dříve jsem se přidávala hodně povídek/her psaných na icq. Klidně bych je sem přidávala dál a dělila je opět na díly a řadila je tak do vícedílných.
Ovšem nevím, jestli byste o to měli zájem a chtěli to číst :)
Momentálně tu běží moje a Mischy povídka "Obsession", tak chci požádat, pokud tuto povídku čtete tady nebo na http://twincest.blog.cz komentuje a klikejte na anketku :) moc vám předem děkuji :)
Níž máte anketu co se povídek/her po icq týká, tak prosím rozklikněte a odpovězte.
Přeji vám hezké zakončení pracovního týdne a hlavně pěkně prožitý nadcházející víkend :)
Teri

Obsession 26.

25. listopadu 2010 v 19:07 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne


TOM

"Tady pojď," chytnu Billa za ruku a zatáhnu ho do nějakého krámu s oblečením. Hned vezmu ze stojanu šálu a se smíchem ji kolem něj omotám. Zůstane stát jako panák a směje se. "Tak hele, dost."
"Nebo co?" zatlemím se. Kouknu do polic a hned se mi zalíbí jeden kulich. Sundám ho a navleču ho Billovi na hlavu. "Teď máš hlavičku jak z prdu kuličku," začnu se mu láskyplně smát. Je tak slaďoučkej.
"Tome," div na mě se smíchem nezařve, strhne si to z hlavy a šálu si sundá. Vypláznu na něj jazyk a vběhnu mezi nějaké chlupaté a chundelaté kožichy, postavené na vysokém věšáku. Ale on jak lama běží za mnou, vezme jeden klobouk po cestě a dá mi ho na hlavu. Začne se mi nehorázně smát.
"Jsem fešák?" zvednu svůdně obočí. Jen to dořeknu, vyprskne smíchy. Ještě na mě dá ten kožich.
"Nehorázně sexy,"  řekne.
"Hmmm, díky," zakřením se. Rozhlédnu se. Je tu v krámu jenom pokladní a ta sem přes kožichy nevidí. Přitáhnu si Billa k sobě a začnu ho líbat. Sundám si rukou z hlavy klobouk a nasadím mu ho, po čemž si ho přivinu za pas k sobě.

"Mhh," oddechne, chytne ten klobouk a trošku nás zakryje. Druhou rukou mě chytne za bok a přitiskne se na mě víc. Periferním viděním se kouknu, kde jsou kabinky na převlíkání. Jsou tu dvě, poměrně velký, a mám takový dojem, že tam prodavačka neuvidí. Zvláštní. Určitě bych chtěl mít krám, kde neuvidím na kabinky, když tam se nejvíc krade. No… ne, že by tady bylo zrovna co ukrást. Začnu tam Billa tlačit a po cestě si sundávám ten otřesný kožich. Za stálého líbání ho zatlačím do kabinky, zavřu za námi a začnu ho líbat ještě vášnivěji.

Obsession 25.

22. listopadu 2010 v 18:00 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne

TOM

Hovím si v pohovce a už mě všechno bolí, takže vlastně ani moc nehovím. Už tam chci být a konečně se pořádně projít na čerstvém vzduchu. Povzdechnu, podívám se na hodinky a zívnu. Opatrně si posunu Billa po rameně a skloním se k němu, abych se podíval, jestli spí. Ale Bill nespal, jen se na mě sladce usmál. Políbím ho na čelo a opřu si hlavu o něj.
"Myslím, že brzy budeme přistávat," točím si na prsty konečky jeho vlasů.
"Vážně? Mmh, už aby to bylo," usměje se na mě a uvelebí se.
"…teprve budeme přistávat v Atlantě, Bille," zasměju se.
"Cože?" vykulí na mě překvapeně ty svoje čokolády.
"No, letěli jsme přes oceán dost dlouho, musíme přece načerpat palivo. Pak zase poletíme dál, do Phoenixu už to nebude tak dlouho. Jenom tak… dvě hodinky," pousměju se. Jak se zdá, Billovi se to moc nelíbí. Chytne se za hlavu a zaboří mi ji nakonec ke krku.

"Aha…"
"Neboj se," otřu se mu o tvář, pak natočím hlavu a jemně ho na ni políbím. Trochu se pousměje.
"Nebojím se, jen už bych tam rád byl. Víš, že jsem lety do Ameriky neměl nikdy rád…"
"Jsou dlouhý, no," povzdechnu. "Ale teď už to zvládneme, ne?"
"To je jisté. Zvládli jsme už horší věci," zakření se.
"Tak se mi líbíš," usměju se.
"Jo?"
"Jo," přitakám s úsměvem.
"Tak to je potom ještě lepší," pousměje se a přitulí se ke mně. Vyhledám si jeho rty a jemně je nasaju. Přivřu oči. Miluju to. Miluju, když se ho můžu dotýkat a můžu ho líbat. Má ty nejkrásnější a nejměkčí rty. Chvíli mi to oplácí, ale pak se odtáhne a zasměje.

"Dej si pozor, aby sis to nevypotřeboval. Dojdou mi polibky a co pak?" směje se.
"Myslím, že by sis pro mě určitě vytvořil nějaký nový, no ne? Mmh?" přichytím ho za tvář a znovu mu začnu cumlat horní ret.
"Když budeš hodnej, tak… vždycky..." šeptne a začne mě líbat.
"Mmmh," oddechnu a trošku přitvrdím. Jako bych já snad na něj mohl být zlý. Tse. Bill se trošku nadzvedne a zapře rukama. Jazykem mi hbitě vklouzne do úst a začne si hrát a přetlačovat můj jazyk.

One body

21. listopadu 2010 v 16:24 | _Teri_ |  Fan-art
Konečně jsem našla originál tohoto obrázku od Alleg.
Proto se o něj s vámi hned podělím.. věřte mi, že stojí za to :) ale nutno pod perex :))

by Allegator


Nový desing

20. listopadu 2010 v 14:00 | _Teri_ |  News
Ahojky :)
takže, jak jste si už níž mohli přečíst je tu nový desing od Lenny, které moc děkuju ♥
Doufám, že se vám líbí stejně tak jako mně. Já jsem z něj totiž vedle. Je vážně kouzelný.
Na zimu mi přijde vážně super.. :) takový tajemný a .. prostě úžasný :)

Lenně moc děkuji jak za dess, klikačku tak i za propagaci tohohle blogu. Doufám, že to trošku pomůže návštěvnosti.

A pro vás... opravdu mě mrzí, že je tu tak málo komentářů, návštěvníku..
Pokud se vám tu něco líbí, prosím udělejte si minutku a napište mi to :) ani nevíte, jakou mi to udělá radost.
Vím, že blog celkem zanedbávám, ale škola mě k tomu nutí.. nemám moc času a proto to takhle dopadá.
Tak se moc omlouvám :)
Přeju příjemný víkend :)
 Teri

Obsession 24.

20. listopadu 2010 v 13:53 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

Stočil jsem se Tomovi do klína a dál sledoval film, ale vůbec jsem ho nevnímal. Myslel jsem pořád jen na to jedno. Na to, co mi řekl v té sprše. Tom... Tom Kaulitz, můj bratr, moje dvojče. Jeden ze známých proutníků mi vyznal lásku. Nevěřím tomu. Pořád mám pocit, že se za chvilku probudím, zase budu doma ležet v posteli a budu plakat nad tím, že Tom se mnou nemluví, nebo že jsme se pohádali. Ale opak je pravdou. Letíme do Ameriky. Spolu a zamilovaní. Nedokážu asi ani sám sobě vysvětlit ten pocit, který je uvnitř mě. To, co se ve mně odehrává, je naprosto k nepochopení. On mě miluje. A já jeho. Je mi naprosto ukradené, že jsme bratři, dvojčata. Já ho miluju, a to je pro mě podstatné a ještě podstatnější je pro mě to, že on miluje mě. Bože můj... nikdy jsem si nemyslel, že bych se do něj zamiloval. Vždy mi přišel krásný, líbil se mi jako kluk. Ale nikdy bych si nedokázal říct, že by mě mohl třeba vzrušovat. Ale kdybych řekl, že jsem nikdy nemyslel na to, že mě líbá, hladí, dráždí a laská... lhal bych.

Dál se snažím soustředit na film. Přitom ho jen tak pomalu hladím po kolenu a přemýšlím, vzpomínám a vše si to promítám před očima.
Nikdy jsem si nedokázal představit život bez něj. A teď už vůbec ne. Potřeboval jsem ho mít většinu času u sebe a cítit jeho teplo, jeho dech, jeho tlukot srdce. Byl pro mě vždy vším, ale teď je snad ještě víc, pokud to vůbec jde. Stačilo mi u něj jen takhle ležet a byl jsem klidný.
Jediné, co teď trápilo moji mysl, byl stále ten nechutný psychopat, úchyl, prase, dobytek, zrůda... Nedokázal jsem pro něj zatím najít to pravé slovo. Věděl jsem, že jsme na cestě do Ameriky, daleko od Německa, Evropy, a tak i od něj. Ale pořád jsem se bál. Co když nás najde? Co když, až se vrátíme, bude vše zase pokračovat, a on nám bude ničit náš život? Byl mi tak odporný.
Často jsem viděl před očima pořád to, co mi dělal tehdy venku v té temné uličce, do které snad nikdo nechodí ani ve dne. Byl tak zvrácený, divný, nenormální. Pořád jsem slyšel to, co mi říkal.
Zavřu na chvíli oči. Pořád to slyším v uších a snad to i cítím. Ten jeho pach, který mi nevoněl, připadal mi naopak tak nechutný, chtělo se mi zvracet.

Prudce sebou cuknu a otevřu oči. Trochu zrychleně dýchám. Zpozoruji, jak na mě Tom vystrašeně kouká.
"Ahm... já… promiň, asi jsem usnul," omluvím se mu.
"To je dobrý," usměje se a pohladí mě po vlasech. Pomalu se vyškrábu do sedu a promnu si trošku spánky.
"Mm, kdy tam už budeme?" usměju se slabě.
"Ještě pár hodin," pousměje se a pozoruje mě.
"Ah... já tak nesnáším letadla," zasměju se a napiju se. Nechci na sobě vůbec dát znát, že bych nad tím idiotem přemýšlel. Ani o něm přemýšlet nechci.
"Proč?" podiví se. "Nikdy ti nedělalo problémy létání."
"Jen jsem to neříkal nahlas."
"...aha. Je ti špatně?" stáhne starostlivě obočí, až se mu udělá malá vráska.
"Ne, to ne, jen to není nejlepší pocit. Je mi to nepříjemný," přisunu se k němu blíž a udělám prosebný pohled, který naznačuje - vezmi si mě k sobě. S úsměvem kolem mě omotá paže a opře si hlavu o moji.

_A sweet sacrifice_ Design+ Klikačka

20. listopadu 2010 v 1:41 | _Teri_//Lenna |  Me & Blog
Sweet sacrifice-icon
Ahoj, já jsem malý vtíravý loupežníček, ktarý se po nocích vkrádá na blogy svýh přátel, aby tam udělal designový !BUMBÁC! (teď si asi říkáte, co jsem to za debila, co? :D).
Jsem autor předešlého i aktuálního designu a jsem moc ráda, že mi Teri toho 'břímě' svěřuje, protože mě to moc baví.
No, nebudu se moc vykecávat, jen se ospravedlním za tento člének, protože v mojí pravomoci rozhodně NENÍ psát na cizí blogy články, ale někdy (jako třeba dnes) to je potřeba.
Jde o novou klikací ikonku, kterou jsem udělala pro Teri za účelem následné reklamy. Ono by se to dalo udělat v tvz. menu boxu, ale ten už je používá déle, jsou tam animace, odkazy a než bych to tam dala dokupy, asi bych se z toho dočista zbláznila. Proto ten člének, kde jsem nejdříve vytvořila klikačku a následně psala tyhle plky xD

Tímto se ti tedy Teri moc omlouvám, že ti to takhle píšu, ale znáš mě, kdo ví, kdy mě na netu zase chytíš a já ti potřebuju říct nějaký věci ohledně desu a věcí okolo


No a vás bych Terčiným jménem chtěla poprosit o jednu věc a sice: autorka je moc smutná, že jí sem nechodí moc lidí a proto pokud máte blog tak bych vás chtěla poprosit o jednu malou službičku a to, abyste si dali její klikací ikonku do vašeho menu. Zabere to jen pár minutek a rozhodně si nemyslím, že to je klikačka, za kterou byste se měli stydět ;)

Jo a ještě pár plků k designu... Prosím, abyste si od Teri 'nekradli' to záhlaví, protože byste stejně možná ani nevěděli, jak to nastavit...
O to horší by bylo, kdybyste jej vydávali za svůj, to by mě moc mrzelo. Předem děkuji...
Další věc: mou klikačku najdete i u Teri v menu, myslím, že ji poznáte, kdyby ne, tak je to ta načervenalá s Tomem xD *reklama se vždy hodí ne?*

 No a teď tedy ke klikačce
TADÁÁÁÁ:

Sweet sacrifice-Screen

Sleeping angel

17. listopadu 2010 v 14:16 | _Teri_ |  Other
A teď mi řekněte, kdo z vás by tohle stvořeníčko nechtěl mít vedle sebe v pelíšku, hm?
Sladčího a rozkošnějšího medvídka neznám ♥ andílek...

by Monica

sleeping angel

original size: >>  imagebam.com

Ve sprše

17. listopadu 2010 v 14:12 | _Teri_ |  Manips
Naprostá pohoda po vydařeném koncertě...taková společná sprcha není vůbec k zahození.
Hodím vám to raději ale pod perex, aby nebyl nějaký problém ;)

by Monica

Obsession 23.

17. listopadu 2010 v 14:08 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne

TOM

Po nějaké době, co jsem Billovi vyznal lásku, stále mlčel, tak se pomalu odtáhnu. Už není na co čekat.
"Já už půjdu ven. Ty tu ještě zůstaň a udělej si něco s vlasama, ať nemáš takový vrabčí hnízdo," vynutím ze sebe smích a rozcuchám mu vlasy. "Zatím udělám snídani," dodám a vylezu ze sprchy. Jen kývne a slabě se usměje. Utřu se, pak si vyčistím zuby a dokonám zbytek hygieny. Rychle se v pokoji převleču do čistých boxerek, do kalhot a trika, co jsem si připravil. Mikinu si odnesu dolů i s Billovou bundou a hodím ji na věšák v předsíni. Dám vařit vodu na kafe a zas rychle vyběhnu nahoru. Sice bych se nejraději rozbrečel, že mi neopětuje city, ale teď na to není čas. Pobrečet si můžu dýl. Vezmu mu v pokoji připravené oblečení včetně čistých boxerek a přijdu za ním zpět do koupelny.

"Rozhodl jsem se, že dnes si tě obleču podle toho, v čem se mi líbíš nejvíc," oznámím hned, jak vejdu do dveří. V ruce držím hromádku složených věcí, nevinně se usmívám. Nesmí nic zjistit, a hlavně nesmí do pokoje.
"Ale proč?" řekne hned překvapeně a rozčesává si dál vlasy.
"…chceš se mi líbit, ne?" zakřením se. Snad jsem aspoň trochu přesvědčivý.
"Ale to joo, ale co tak najednou. A vůbec, já bych si to oblečení přece našel sám. Stačilo říct co," zasměje se.
"No, jsi tu dlouho, tak jsem se ti rozhodl pomoct," zkusím se pousmát.
"Ale tos nemusel," zasměje se sladce a vezme si ode mě to oblečení. "Tak já se převléknu," usměje se. Má na sobě jen župan. S úsměvem přikývnu a zas seběhnu dolů do kuchyně.

Rychle hodím do mikrovlnky kupované waffle, aby byly jako čerstvé. Nastříkám na ně šlehačku, přihodím k tomu dvě jahody a dám to na stůl, zaliji mu kafe a postavím to k tomu. Celý už zpocený zas vyběhnu nahoru. Rychle se před dveřmi vydýchám, aby nic nepoznal.
Vejdu zase do koupelny. Bill už je oblečený.
"Připravil jsem ti v kuchyni snídani," oznámím mu. "Tak pojď rychle, než to vystydne."
"Tome, co se to děje? Jsi nějak moc čilý," řekne, ale nakonec jde se mnou dolů. Bože… Jako bych už tak neměl nervy v kýblu. V polovině schodů se zastavím.

Obsession 22.

13. listopadu 2010 v 17:38 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne


TOM

Po pořádném jídle se vrátím nahoru k Billovi. Sednu si k němu na postel, opřu se zády o zeď, kam si dám polštář a jen ho tiše pozoruji s pokrčenýma nohama. Občas se neudržím a pohladím ho zlehka ve vlasech nebo po rameně a tváři. Při tom samozřejmě přemýšlím…

Je zvláštní, že jsem si nikdy nevšiml, jak je krásný. Samozřejmě že je hezký, je to přece můj brácha. Ale teprve teď si začínám uvědomovat, jak opravdu nádherný on je. Miluju jeho úsměv. Vypadá jako malý andílek s malými plamínky v očích. Miluju, jak se směje a krčí při tom nos. Miluju, když mě líbá a když se mě dotýká. Miluju jeho rty, jeho čokoládové oči.
Oh bože, na co tu zas myslím. Copak jsem taková citlivka? God, dobře, asi jsem. Neměl bych se takhle rozplývat nad svým bratrem. Ovšem… Proč bych vlastně nemohl. Odmala jsme měli velmi blízký vztah. Nikdo nemá tak úžasný vztah plný důvěry a lásky jako my dva. Vždycky tomu tak bylo, je a samozřejmě i bude.

Bill je pro mě vším a navždycky bude. Není to on a já. Jsme to my. Jsme jako jedna osoba. On je jedna půlka a já druhá. Jsme celek, který miluju…
Sám sobě se divím, že dokážu milovat. Ano, všichni mě vždycky znali jako děvkaře Toma Kaulitze, necitlivého kurevníka. Ale copak jsem byl ohledně Billa někdy necitlivý? Nikdy… Dokážu milovat. Dokážu milovat jeho. A to mi stačí. Proč? Protože je celý můj svět. Svět bez něj by pro mě už nebyl světem, ale čirým peklem na zemi. A to nedovolím, ne kvůli nějakému zkurvenému úchylovi.

Vím, že Billa ten úchyl trápí a moc, i když se obvykle snaží nedávat to najevo. Má strach o mě -jak pošetilé- místo toho, aby se bál o vlastní zadek. Doslova. Bylo by nejlepší ho odtud dostat, daleko od toho šílence… No a proč vlastně ne? Mohli bychom někam vypadnout a vydechnout. Třeba na Maledivy jako na dovolenou. Nebo alespoň do Ameriky, tam teď bude taky hezky. Hmmm… Mohl bych ho vzít do Grand Canyonu, do Arizony; tam vždycky moc chtěl.
Opřu se o loket a nahnu se k němu. S úsměvem ho pohladím po jemné tváři a pak ho na ni něžně políbím.
Měl bych si asi konečně přiznat, že ho miluju víc, než je normální. Miluju ho víc, než jen jako svého bratra. A udělám všechno proto, aby byl v bezpečí. Odvezu ho pryč.


Obsession 21.

10. listopadu 2010 v 17:52 | _Teri_ |  Obssesion
autor: *Mischa* :o* & Turmawenne

BILL

Tom se po nějaké době našeho objímání pomalu odtáhne a podívá se na mě.
"Měl by ses vyspat," zašeptá a prstem mi lehce přejede pod okem.
"Jsem OK," pousměju se a kouknu se na něj. Je tak sladkej, jak je rozespalej. Přímo k zulíbání.
"Ne, nejsi. To vidím," povzdechne a posmutní.
"Půjdu ti udělat něco k jídlu a pití. Zatím si dej sprchu třeba, ať se probereš, ano?"
"Bille, já to zvládnu. Lehni si, prosím tě," podívá se na mě prosebně.
"Ale já bych..." nedořeknu to, protože mi skočí do řeči. "Prostě si lehni a spi. Prosím..." Provinile mě pozoruje.
"No tak dobře, ale... jsi v pohodě, je ti dobře?" strachuju se a prohlížím si ho.
"Vyspal jsem se jako ještě nikdy. Až mě z toho bolí záda," zasměje se a hrabe se z postele. Když vyleze, zaskuhrá a chytí se za záda jako starý dědek. Zakloní se a hlasitě mu v nich křupne. Se zakvílením se sesune k zemi.
"Tome..." řeknu jen a dojdu k němu hned a pomůžu mu vstát. "Musíš pomalu, radši ti to jídlo udělám..."
"Ne. Musím to trochu uvolnit. Dám si teplou sprchu a budu v pohodě," sykne a promne si kříž.
"Dobře, tak běž..." řeknu a usměju se. "Jdu zatím dolů..."

"Vážně si můžeš lehnout. Zvládnu to," kulhá ke koupelně a pořád skučí.
"Tome, nerozčiluj mě... Svlíknout, šup," řeknu. Stáhnu mu v koupelně boxerky a začnu mu napouštět horkou vanu.
"Uhm, Bille... Já to zvládnu sám," řekne snad stydlivě.
"To vidím..." Dám mu tam pěnu do koupele a začnu v tý vodě máchat trochu rukou, aby pěna nabyla. Je mi momentálně jedno, že vedle mě stojí nahý.
"Připomínáš mi mámu," povzdechne a konečně přestane odmlouvat. Vleze do vany a vydechne.
"To možná, ale pořád lepší, než kdybych na tebe sral," odpovím a podám mu sprchový gel a houbičku, aby se pro to nemusel natahovat.
"...díky," posmutní a vezme si to. Kydne si gel na houbu a začne si omývat paži.

Obsession 20.

7. listopadu 2010 v 15:55 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

Po celou dobu jsem byl v koupelně. Nechtěl jsem sedět v obýváku, kde na mě dost dobře Tom viděl, ale stejně nepřišel. Proto jsem se raději sebral a šel aspoň do té koupelny, i když bych býval nejraději šel ven. Odjel pryč, daleko. Připadal jsem si tady tak zbytečný. Na co jsem sáhnul, to jsem zkazil. Tom se mi vzdaloval. Čím dál tím víc. A já při tom toužil po pravém opaku. Abychom se jen víc a víc sbližovali.  
Zvedl jsem se ze země  a podíval se na sebe do zrcadla. Oči jsem měl už zase červené  a oteklé. Byl jsem tak nehezký. Přejel jsem si po tváři... lícní kosti jsem měl vystouplé, čelist taky. Bylo to pár měsíců, co jsem ještě vypadal normálně. Hubnul jsem před očima. Ale já ten pocit neměl, cítil jsem se dobře. Jen jsem byl na pohled ještě zranitelnější. Možná měl Tom pravdu, když narážel na toho psychopata. Kdybych se mu vydal, vše by skončilo, Tom by klidně žil dál. Ulehčil bych mu to žití. Skončily by věčné hádky, věčné urážení, tichá domácnost. Ale copak ho dokážu opustit? Mám pocit, že ne. Jsem slaboch, srab. Ale nedokážu bez něj být. Sebe bych obětoval, nezáleží mi na sobě. Ale představa, že bych o něm nevěděl, mi nahání víc než hrůzu. Nezvládl bych to.

Opláchnul jsem si obličej studenou vodou a lehce si ho pak osušil ručníkem. A co teď? Mám za ním jít? Mám jet pryč, nebo se mám zavřít u sebe v pokoji. Byl jsem dezorientovaný.

"Daddy, Daddy, look!"

7. listopadu 2010 v 14:16 | _Teri_ |  Manips
Ani nevím proč, jsem asi jen moc sentimentální a přecitlivělá, ale když jsem to viděla vytryskly mi slzy xD je to tak rozkošný :) úplně si dokážu představit, jak si takhle Tomi vede dětičky ze školy domů k... ehm.. k tatínkovi/mamince.. prostě k Billovi xDD
No, posuďte sami :)

by Majka
Daddy

Big Brother

6. listopadu 2010 v 13:16 | _Teri_ |  Fan-art
Allegator se nechala inspirovat shootem z Vogue.
Myslím, že se jí kreba jako vždy velmi povedla :)


by Allegator

imagebam.com


Obsession 19.

6. listopadu 2010 v 13:13 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


TOM

Lehnu si do své postele, napůl se přikryju a sleduji svůj tmavý pokoj. Ať řeknu cokoliv, stejně to vždycky chápe špatně, a hned se musí urážet. Nemůžu za to, že mám holt vysoký ego a on nechápe, jaký tohle pro mě je. Vždycky jsem byl já ten "pán" a holky ho kouřily mě. To já jim přirážel do pusy, div se neudusily. Jenomže tentokrát mi to udělal Bill. Je mi divně. Mám zraněné ego a on to nechápe. Ale to je jeho problém. Já se omlouvat nebudu. Nemám přece za co. Nic hnusnýho jsem mu neřekl, vykouřit jsem mu ho vykouřil. Jediné, čím jsem se provinil, je to, že jsem odešel z pokoje. Ale za to si taky může sám. Neměl se ke mně otočit zády a hrát si na uraženýho. Tak ať si políbí ten svůj malej zadek, no.
S povzdechem zavřu oči a nakonec nějak usnu… sám. Po dlouhé době.

Když se ráno probudím, mé ego se cítí už trochu zacelené, ale pořád je ještě poškrábané. A takovou mám i náladu. Dojdu se osprchovat, oholit se a celkově vykonat takovou ranní hygienu, skoro až ranní povinnosti. Copak bych mohl vyjít na ulici zarostlý jako nějaký houmlesák? Těžko… Ne, že bych se někam chystal. Taky už nejsem tedy slavný, ale lidé mě na ulicích stále poznávají zřetelně. I když bych rád vypadnul z tohohle baráku a vypustil. Je tu děsná atmosféra, ale co nadělám. Nesmím se od Billa hnout. A jelikož spolu asi teď nebudeme komunikovat, budeme tu spolu zavřený. No co už.

Po hygieně se přesunu do kuchyně. Bill asi ještě spí, jeho problém. Udělám si k snídani pár toastů, naliji si džus a pak se přesunu na zahradu. Jakmile vyjdu ze dveří na zahradu, zahltí mě teplý čerstvý vzduch a v nose mě trochu zašimrá nějaký ten pyl v ovzduší. Každopádně svítí sluníčko a je krásně. Sednu si do zahradní houpačky, začnu snídat a opalovat se. Asi až po hodině se Bill mihnul v kuchyni a zase šel. Buď si mě nevšimnul, nebo si všimnout nechtěl. Neřeším to a dál si prohlížím časopis s nejnovějšími typy aut. Přemýšlím, že si pořídím nějaký nový auto. Ne, že bych se svojí R8 nebyl spokojený, ale třeba takové Ferrari… Mhmhmh…

Cejch motýla

6. listopadu 2010 v 13:12 | _Teri_ |  Manips
Majka je tu s novou montáží, kterou dělala pro stejno jmenou povídku Mykeriny.
Raději pod perex :)


by Majka

Obsession 18.

6. listopadu 2010 v 13:09 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

Po chvíli Tom přispěchá  a drží něco za zády. Postaví se vedle postele a culí  se na mě.
"No, ukaž," šeptnu.
"Ne, že se lekneš a utečeš," varuje mě.
"Pokusím se o to."
Tom teda dá ruku před sebe a ukáže mi, co to drží. Je to nějaká... lahvička? Snažím se na to zaostřit. Trošku se nahnu, abych lépe viděl.
"To je..."
"Lubrikační gel!" vykřikne nadšeně a skočí ke mně na postel. "Koupil jsem jich 5... pro jistotu." Jen nasucho polknu a podívám se na něj.
"Pět... víc jich neměli?" zeptám se vystrašeně a koukám na něj jako blázen.
"No, měli jich víc. Měli jich hodně, ale už tak na mě prodavačka koukala jako na vola," zasměje se. "To jsem koupil, až budeme... potřebovat, víš. Tak nějak jsem přemýšlel a pak mi došlo, že... to je vlastně u gayů běžný," usměje se tak zvláštně. Dám si ruku na pusu a dál si tu kouzelnou lahvičku prohlížím.
"Jo," vyjede ze mě jenom. Jsem překvapený, hodně překvapený, jak moc vážně on tohle bere. Jsem za to rád a moc. Ale je na mě příliš rychlý.

"Tak..." otevře šuplík a hodí mi to tam. "Jen jsem ti to chtěl ukázat," uculí se a zas mě obejme. Pousměju se. Vrtá mi to hlavou a nejen teď, ale už několik dnů.
"Děkuju," usměju se sladce a schoulím se mu do náručí. "Ty by ses... se mnou chtěl... milovat?"
"No, aspoň bych se o to chtěl pokusit," polkne. "Ale času dost," dodá. Asi se toho bojí. Pohladím ho po tváři.