Obsession 14.

20. října 2010 v 17:19 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

"Tak na co, Billy, čekáš?" vleze Tom nahý do sprchového koutu a s pobaveným výrazem mi drží otevřeno.
"Jsi šílenec!" zasměju se trošku a nakonec si plavky taky svléknu. Ne, že bych se nějak moc styděl, ale... trocha studu ve mně je. Zavře za mnou a pustí teplou vodu.
"Teplejší nebo studenější?" zeptá se.
"O trošku studenější," odpovím mu a jen tak zahanbeně tam postávám vedle něj. Nastaví ji.
"...tak?" zeptá se.
"Jo, to je ok," usměju se slabě.
"Ok," kývne. Vezme mě lehce za ruku, a jakmile si mě k sobě přitiskne, obejme mě rukama kolem pasu. Stačí jen, že se mě takhle dotkne a mnou projede tak zvláštní dokonalý pocit, že si neodpustím tiše neoddechnout. Přitisknu se k němu a pohladím ho opatrně po zádech. Jemně mě přitiskne zády k ledovým dlaždičkám a natlačí se na mě svým tělem. Cítím, jak se svým penisem dotýká mého a rukou jede od mého boku pomalu výš na moji hruď. Nejradši bych se na to všechno podíval, ale nespustím zrak z jeho očí. Jak se mě dotýká, moje rty se instinktivně pootvírají. Můj tep se automaticky zrychlí a já jen tiše oddechnu.

"Proč... proč mi tohle děláš? Bože můj," hlesnu a chytnu ho za týl. Dvěma prsty přejede přes moji pravou bradavku, až mi vyjede po krku a jemně mě vezme za tvář.


"Protože se ti to líbí. A mně taky," zašeptá s malým úsměvem.
"Zopakuj to..." šeptnu a olíznu si vyprahlé rty.
"Protože se ti to líbí. A mně taky," řekne trochu hlasitěji a začne svými rty pomalinku pátrat po mé tváři. Přičemž přivřu pomalu oči a jednou rukou sjedu na jeho bok. Přitisknu si jeho tělíčko víc na sebe a tiše oddechnu. Pokrčím jednu nohu a přitisknu ji k němu tak, že si ji dám po chvilce kolem jeho pasu. Bože, tohle je tak šílené, až je to dokonalé.
Dlaní mě pohladí  po stehně, až ji nechá na mém zadečku. Dá mi pusinku na nos a pak mě začne jemně líbat na čelisti.
"Jsi, Bille, nádhernej," zašeptá najednou a přesune se na krk, kde mě začne laskat svými rty. Trošku zakloním hlavu a napnu krk.
"Ale ty... ty víc," zašeptám a vzdychnu.
"Hm... to si nemyslím," přesune se pomalu k bradě. Jemně mě do ní kousne.
Pousměju se. "Ale já  jsem si tím jistý, upírku..."
"No, když to říkáš," zasměje se a konečně dojde k mým rtům. Jemně se o ně tře svými rty a provokuje mě k polibku. Když se ho ovšem pokusím políbit, ucukne a začne nanovo. Uculím se.
"Mmh, ty hračičko..." řeknu svůdně a skousnu si spodní ret. Trošku víc si ho na sebe zase natisknu.
"Mhmm," zavrní se smíchem a jemně mi nasaje horní ret.
"Líbej mě, prosím..." zaškemrám.

Přichytí si mě  za krk a čelist zároveň. Na mé přání mi začne sát horní ret a hrát si s ním. Dá mi pusu do koutku a přesune se na spodní. Jemně mě kousne a nepatrně se druhou rukou přiblíží k mému podbřišku. Nedokážu říct ani slovo, nejde to. Najednou se všechno uvnitř mě sevře a já jen tlumeně oddechuju. Miluju tenhle pocit, kdy jsem jeho. Jen jeho. Naprosto se mu oddám. Jazykem mi objíždí rty, pomalu s ním zajede dovnitř. Hned toho využiju a pohladím jeho jazyk tím svým a začnu si s ním hrát. Jenomže zas ho rychle vytáhne a tiše se zasměje. Pohladí mě po břiše a boku.
"Nezlob mě..." pošeptám nevinně a nasadím andělský kukuč. On si položí hlavu na moje rameno a dál se směje. Začnu se pak smát taky. "Jsi blázen, víš to?"
"Myslím, že nejsem. Jen... nikdy bych neuvěřil tomu, že ti ztvrdne, bráško, dřív než mně," začne se zas smát a políbí mě na rameno. Pousměju se.
"A čí je to vina? Tvoje, takže pomlč, jo?" řeknu, chytnu ho za bradičku a přitáhnu si ho k sobě. Vyhledám hned jeho rty a políbím ho, tak drze a vášnivě.

"Mmmh," zamumlá se smíchem, ale nakonec toho nechá. Sevře mě oběma rukama v náruči a drží mě tak jako mě ještě nikdy nedržel. Tiskne mě k sobě tak pevně a majetnicky, zatímco znovu zapluje jazykem ke mně do pusinky. A přesně tohle jsem chtěl. Jakmile jazykem vklouzne do mých úst, rozpoutám s jeho jazykem dravou hru. Rty se o ty jeho horlivě otírám a tisknu jej k sobě. Nakloní hlavu na druhou stranu, přičemž se otře nosem o můj, a ještě zintenzivní. Krouží svým jazykem kolem mého, až ho zase začne hravě pošťuchovat. S úsměvem mu ho trošku skousnu mezi zoubky a povytáhnu mu ho ven z úst. Když se mi to konečně podaří, začnu si s ním mimo jeho pusinku hrát a mírně ho sát. Očividně si to užívá, a tak mě nechá. Ucítím, jak mi jemně vtlačí prsty do zad a vzrušeně zafuní. Přitlačí mi hlavu ke zdi a znovu oprskle vleze jazykem do mé pusy. Nezačne mě líbat, jen si hrát s mým jazykem. Rukou klesá na můj zadeček. Přičemž hlasitě vzdychnu a o to víc mu to začnu oplácet. Nedokážu přestat. Strkám jazykem do toho jeho a pořád ho objíždím a kroužím po něm. Sem tam ho do jazyku šťouchnu piercem, ale viditelně se mu to líbí, jelikož mi ho skousne a začne si s ním hrát.

"Bille," vzdychne Tom a odtáhne se. Podívám se na něj a čekám náznak, nebo vysvětlení jeho náhlé reakce.
"I když se mi nechce, a ty to moc dobře víš, možná bychom měli tohle zastavit, hm?" pohladí mě po tváři. "Nevíme, kam to vede..."
"Kam bys chtěl, aby to vedlo, Tomi...?" pohladím ho zlehka po tváři.
"Já nevím, ale... Podívej se na tohle," povzdechne, odtáhne se a rukou ukáže na svůj stojící penis. Ne že by na tom můj byl jinak. A to jsme se jen líbali a sem tam hladili.
"Je to v nás, Tome, to nezastavíme. Nechci, aby to znělo, nějak že tě k něčemu nutím. Ale když teď přestaneme, začne to znovu za pár dnů, hodin, či minut. Nemůžeme za to. Ach bože, asi... asi radši vylezu. Já se na tebe nemůžu takhle dívat, jinak zešílím vzrušením," přivřu oči slastí...
"A nebo asi raději vylezu já, co?" dá mi se smíchem pusu. "Klidně ať se to stává  častěji, ale na poprvé... myslím, že jsme došli daleko, ne?" zakření se. S úsměvem kývnu a pak ho ještě opravím.
"Je to už na podruhé,"  šeptnu s úsměvem a ještě si ho k sobě přitáhnu a vyžádám si polibek.
"No, ale předtím jsme byli oblečení... alespoň částečně," zamumlá se smíchem. Zas nohou kout zavře, přitiskne si mě k sobě a začne mě vášnivě líbat. To jsou pro mě přímo muka. Plně mu to pořád oplácím a rukou začnu bloudit po jeho těle. Všude možně ho pořád hladím a laskám. Nedokážu si pomoct.

"Ale... pohled na tvoje tělo... mě rozpálil snad ještě víc. Mmhhh, Tome," zaúpím a přitisknu se na něj ještě víc a začnu se o něj otírat.
"Bože, musím ven," zakňučí, ale i přesto mě chytí ještě pevněji a stejně tak mě začne líbat ještě dychtivěji. Sám si mě o sebe začne třít. O to víc mě to vyhecuje k tomu, abych pánví začal přirážet proti jeho a tak se víc a víc třít. Líbám ho neuvěřitelně dravě, drze a rychle. Miluju při tom ty dokonalé vzrušující zvuky.
"Aah..." zasténám už po chvilce a začnu se třít silněji. Tom mě přichytí za zadek a pomáhá mi s tím. Jazykem se mi plně věnuje a rty stejně tak. V rychlosti ho otočím tak, aby on se opíral o dlaždičky, a rukou vpluju mezi naše těla. Chytnu si svůj penis a několikrát s ním přejedu po tom jeho. Po chvilce chytnu tak nějak naše špičky penisů a tisknu je k sobě a otírám je.
"Oh můj bože... bože..." vzlyknu nahlas a zareju mu maličko nehty do ramene, ale jen zlehka, aby ho to nebolelo.
"Kurva... oh..." zasténá a zaryje mi nehty do zadku. "Bože Bille, udělej to ještě," vzdychne. Jen co to dořekne, to udělám znovu a znovu.
"Jsi tak vlhký, zatraceně vlhký!" řeknu nahlas a přitisknu se na něj co nejvíc a naše vzrušení k sobě přitisknu a otřu. "Přestaň, přestaň... já zešílím," vzdychnu a opřu se o něj.
"Zešil, zešil, zešílíme spolu. Chci se tě taky dotýkat," dá mi stranou ruku. Svojí dlaní obejme můj penis a několikrát po něm přejede. Stačí, aby přejel jednou či dvakrát a já doslovně křičím. Tolik vzrušený jsem nebyl snad nikdy.

"Běž ven... běž," zakňučím a zakloním hlavu. "Bože... to až bolí... ahh..."
"Musim, ihned. Nebo se udělám," doslova mě od sebe odstrčí a vyleze ze sprcháče. S nadávkama kolem sebe omotá ručník a odejde. Ani nezaregistruju, kam přesně zašel, jestli odešel nebo ne. Ale sprcháč za sebou zavřel, což je pro mě teď velké plus. Na nic se neohlížím a opřu se o ty dlaždičky, o které byl opřený ještě před pár sekundami on, a obemknu svými štíhlými prsty svůj penis. Okamžitě rukou začnu rychle pohybovat a nahlas sténat. Můj vrchol není už moc daleko.
"Kurva, Tome..." zaúpím slastí a začnu tvrdě prstem kroužit po totálně zvlhlé špičce. Neustále ho všude cítím, jako by tu pořád byl a dotýkal se mě. Nemohu se toho pocitu zbavit. Po chvíli si začnu opět honit a druhou rukou si dráždit špičku a varlata.
Upřímně jsem rád, že máme dům, jelikož tohle musí být slyšet asi všude. Křik, vzdechy, hlasité steny a můj splašený dech se po koupelně úžasně rozléhá.

TOM

Sedím na vaně a čekám, dokud se Bill nedosprchuje. Najednou uslyším podivné zvuky. S obavami se kouknu ke sprchovému koutu. Bill se opírá o stěnu a…
"Bože můj…" zašeptám si pro sebe. Polije mě neuvěřitelné horko. Bill pohybuje rukou po svém penisu a hlasitě sténá.
"Kurva Tome…" zaúpí a začne si prsty druhé ruky kroužit po špičce. Leknu se, že nadává, co na něj čumím, ale hlavu má zakloněnou směrem ke stropu. Takže o mně pravděpodobně neví. To sténá moje jméno. Penis mi ztvrdne a zvlhne snad ještě víc než předtím, zda-li to ještě jde. V břiše ucítím nesnesitelné horko. Sleduju ho, jak si hraje s varlaty. Polknu a vydechnu. Znovu si ho začne honit. Zavřu oči a snažím se na to nemyslet, snažím se uklidnit. Jenomže celou koupelnou se nese jeho sténání, skoro až křik. Nedá se to. Nedá. Kurva!

Přitlačím si dlaně  silně na rozkrok a snažím se zhluboka dýchat. A on pořád sténá a křičí moje jméno. Bože, jak já bych rád za ním vlezl do té sprchy a nechal ho vystříkat se na mě, přímo do pusy. Tak strašně bych ho chtěl ochutnat.
Pořád a pořád nepřestává, pořád se to jen zvyšuje a zesiluje. Napjatě poslouchám a neustále si tlačím na rozkrok, jinak budu muset asi zakročit taky. Po chvíli se Billův dech stane naprosto neukočírovatelným, skoro až vzlyká a kňučí.
"Aahm... mmm... aaah... Tome...!" křikne po chvilce. Jeho orgasmus je tak zatraceně dlouhý a hlasitý. Jeho dech se stále neuklidnil. Bože můj... Cítím na sobě pot, krev mi vaří v žilách. Mám chuť se tam na něj vrhnout, ale nemůžu. Nejspíš bych měl vypadnout, nebo mě zabije, ale nejde to. Nejsem schopný jediného pohybu. Těžko se mi dýchá. A tak tam jen zaraženě sedím a sleduju ho.

Když se po chvíli trošku uklidní, rychle se osprchuje a pak odtáhne stěnu sprchového koutu.
"To-Tome?" řekne udiveně a kouká na mě jako na vraha. Sakra. A je po mně. Měl jsem vypadnout dřív, než vůbec začal. Zřejmě nepočítal s tím, že tu jsem. Pochopitelně… Kdyby ano, nezačal by si ho honit, že.
"Eh…" vydám ze sebe nějaký přidušený zvuk a napjatě ho pozoruji. V rychlosti se zabalí do županu a sklopí oči. Trošku se pak pousměje.
"Ahm, já netušil, že… jsi tady," koktne a sladce se usměje. Je rozkošný, jak se červená.
"Uhm… Takže… ty na mě myslíš při sexu, huh? No… spíš při sebeuspokojování," pousměju se a nakrčím nos.
"Nech toho. Ty za to můžeš," zasměje se a strčí do mě, ale jen trochu. Je to od něj jako pohlazení. "Já netušil, že tady jsi. Omlouvám se…"
"Kdyby to se mnou nedělalo to, co to se mnou dělá, možná bych si z tebe dělal i srandu," postavím se. Rukama mu sjedu po ramenech, po rukách, po žebrech a po bocích. Nakonec mu drze vlezu pod župan a dlaněmi ho hladím po nahých bocích. Je tak krásný a dokonalý. Stále si ho prohlížím. Nemůžu se na něj vynadívat. Jen mlčky postává a svůdně se usmívá.

"To mě těší," řekne a namáčkne se na mě. "Dělá to s tebou přímo divy," zašeptá po chvilce a hned na to rukou zmáčkne můj rozkrok, který je teď opravdu hodně citlivý a velký.
"Bille, přestaň. Nebudu mít po tom tvém představení problém se ti hned udělat přímo do ruky," zasténám tiše a zavřu oči. Asi jsem to říkat neměl. Ten hajzlík toho jen využije. Shodí ze mě ručník a chytne pevně můj penis.
"A to vadí?" pošeptá a přitiskne mě k umyvadlu, abych se měl o co zapřít.
"Ano, to opravdu vadí. Já nesměl cítit tebe, takže ty mě taky ne. Ale můžeš se taky dívat," zakřením se. Oh, jsem tak zvrácený.
"Když se budu dívat… udělám si to před tebou znovu," broukne s naprostým klidem v hlase a přejede mi po vzrušení od shora dolů, kde mě pevně semkne.
"To je nabídka nebo výhružka?" pozvednu vzrušeně obočí.
"Výhružka… Vzhledem k tomu, že už by tě pak slušně bolel. A já ti od toho chci jen pomoct," olízne si rty a trošku si jazykem zakmitá v koutku rtů.

"A co když mám lepší nápad?" políbím ho na čelist a rukou mu sjedu na penis. Začnu po něm provokativně přejíždět.
"Oh to ne," šeptne a chytne mě za ruku a usměje se. "Je to pár minut, co byl naprosto odrovnán," zasměje se a stiskne mě víc u kořene. Syknu vzrušením.
"Jsem si jistý, že když se budeš dívat na to, jak se udělám, sám se zas ochotně postaví. A pokud budeš vážně tolik vzrušený, tak ti ho vyhoním… JÁ," pozvednu obočí.
"Mm… ne," usměje se a dál mě hladí a provokuje. Začne mě hladit po varlatech a trošku je tisknout. Jemně mu zaryji nehty do boků. Tohle už neodmítne… Určitě ne… Nakloním se k jeho krku a olíznu ho.
"Chci tě vykouřit," zašeptám mu do ucha. Já mu dám takovou nestydatou nabídku. Jestli odmítne, tak už fakt nevím…

"Tome…" vzdychne vzrušeně a začne mě tisknout o to víc. "Neříkej to, nemluv o tom. Já to… chci," vzdychne a začne mi kroužit prstem po špičce. "Chci tě tak… ochutnat," řekne a maličko se ode mě odtáhne. Ten prstík, kterým kroužil po zvlhlé špičce, si olízne a strčí pak celý do pusinky. Políbím ho, drze mu vytáhnu ten prstík z pusy a strčím si ho do své. Začnu mu ho sát a hýbat hlavou v náznaku kouření, jazykem ho objíždím dokola. Přivřu oči a stisknu mu penis. Oh, už tvrdne. Obemknu ho prsty a začnu po něm přejíždět. Natočím ruku na druhou stranu, stáhnu mu ho a palcem začnu přejíždět po jeho špičce. Jednou rukou se mě chytne a trošku se podepře.
"Já tě chci taky... kouřit, hned a tady," řekne a odstrčí mi tu ruku. Ihned mi sjede tělem po těle dolů. Přidrží si můj penis u pusy a líně oblízne mou špičku, přičemž přivře oči.
"Bože…" opřu se o umyvadlo, abych se neskácel k zemi. Jsem hodně vzrušený a tenhle jediný dotyk jeho jazyka na mém penisu by mě dokázal opravdu udělat. Ale musím chvilku vydržet. Začnu v duchu počítat a soustředit se na čísla, ale moc to nejde. Neudržím se, jemně ho přichytím za hlavu a vsunu mu penis do pusinky.

"Mmhhh," vzdychne a začne mě hned kouřit. Vůbec mě nešetří a strká si mě skoro až do krku a celkem rychle.
"Dvaadvacet, třiadvacet, čtyřiadvacet. Kurva… Aaaaah," zasténám a prohnu se. Pevně se chytím umyvadla, div si nezlámu prsty a stisknu oční víčka víc k sobě. Bill se trošku pousměje, ale ne moc, aby mě nekousnul. I když ten zmetek toho zneužije a zuby přejede trošku po té citlivé kůži a začne pak špičku silně sát a dráždit ji piercingem.
"Pětadvacet, šestadvacet… Do piče! Do prdele! Kurva! Bille, už!" zakřičím a silně se držím umyvadla nebo na něj spadnu. Už mi začíná v penisu cukat. Nechápu, kde se to v něm bere. Kde se to naučil. Chytne mi penis a vyndá si ho ven z pusy a pevně jej zmáčkne. Vzrušení trošku utichne. No to ne, on to hodlá prodlužovat?
Odhadl jsem to správně. Jen jemně mě chytne u kořene a semkne prsty víc k sobě. Jazykem sjede od varlat až po špičku, na kterou mi dá malou pusinku

"Bille, už fakt ne. To už fakt bolí." Skoro až vzlyknu.
"Pšššt," řekne potichu a začne mě zase kouřit. Zakňourám, pevně si skousnu ret a trhaně dýchám. Přichytím ho za vlasy a hýbu mu hlavou rychleji. Už se potřebuju vystříkat, přímo jemu do pusy. Nakonec se podvolí mému tempu a sám mě začne kouřit dost rychle. Jazykem kmitá naprosto šíleně a pobírá mě opravdu skoro celého. V ústech ucítím krev. Musel jsem si prokousnout ret. Neřeším to a pootevřu pusu. Hned na to se mi z hrudi vydere hlasité zasténání a zafunění.
"Bille…" pohladím ho ve vlasech. Znovu mi začne v penisu cukat, ale tentokrát ho už nenechám to prodloužit. Pevně mu přichytím hlavu oběma rukama a držím. Zavřu oči, a jakmile vystříknu, dlouze zasténám. Před očima uvidím malé hvězdičky. Cítím, jak stále tepu a naplňuji mu pusinku svým teplým spermatem.
"Oohm… joo," oddechne jen rychle a vyndá mě trošku z pusy. Pevně mě zmáčkne a dopomáhá si ještě v posledních chvilkách mého orgasmu rukou. Začne mi penis oklepávat o jeho jazyk. Bože můj…

Mé tělo padne do krásné  euforie a všude se mi rozléhá krásné mrazivé teplo. Vyčerpaně se sesunu na kolena přímo do jeho náruče a splašeně oddechuju. Pomalu se se mnou posadí a obejme mě. Začne mě jen něžně hladit po rameně a líbat mě něžně na krk.
"Děkuju," zašeptá po chvilce tiše.
"Já děkuju," vydechnu roztřeseně a přitisknu si jeho nahé horké tělo k sobě. Celý se chvěji stálou rozkoší a nezadržitelným vydechováním. Zavřu oči a polknu, protože mám sucho v krku. Jen se sladce usměje a dál mě konejší.
"Jsi dokonalý, Tome… nejdokonalejší,"  šeptá mi do ouška, jemně mě na něj líbá a skousává mi ušní lalůček.
"A ty dokonale kouříš. Že tys ho už někomu kouřil. Přiznej se…" zašeptám. Prosím, ať řekne, že ne. Řekni NE, prosím. Nechci, aby ho kouřil někomu jinýmu. Chci to bejt jenom já.
Potichu se zasměje. "Děkuju."
"Kouřil jsi ho někomu nebo ne?" zeptám se znovu a přímo, aby nemohl vycouvat.
"Proč se na to ptáš? Jsi moc zvědavý," usměje se. Jasně… Skvěle. Bůhví, jestli přede mnou nevojel už celej gay bar.
"Potřebuju si dát sprchu, abych se trochu sebral," zašeptám a odtáhnu se od něj. Vyškrábu se na nohy za pomoci umyvadla.
"Dobře," usměje se a uvolní mi cestu. Kývnu a vlezu do sprchy. Pustím na sebe vlažnou vodu a zavřu oči. Bill pomalu s úsměvem odejde pryč z koupelny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi pravidelný čtenář povídky "Obsession" ?

click 100% (18)

Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 20. října 2010 v 17:22 | Reagovat

úěkně píšeš :-)

2 "Lady Puffy" "Lady Puffy" | Web | 20. října 2010 v 17:24 | Reagovat

Kráásné animačky v menu.

3 .. MixMelouneQ ... ♥ .. MixMelouneQ ... ♥ | Web | 20. října 2010 v 17:32 | Reagovat

Ahoj dělám průzkum na téma BLOG,prosím jukni sem a napiš koment nebo hlasuj v ankete . děkuju
http://mixmelouneq.blog.cz/1010/pruzkum-na-tema-blog

4 cute beach dresses cute beach dresses | E-mail | Web | 16. ledna 2013 v 11:28 | Reagovat

Hey! I could have sworn I've been to this blog before but after reading through some of the post I realized it's new to me. Nonetheless, I'm definitely glad I found it and I'll be book-marking and checking back often!
http://www.pathdress.net

5 wedding dresses cheap wedding dresses cheap | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 14:40 | Reagovat

Not too sure how I came across this blog but glad I did discover it. Think I was searching for something else on google.
http://www.movedress.com

6 vozbujdenie vozbujdenie | E-mail | Web | 20. května 2018 v 0:22 | Reagovat

Neprojevily se žádné nežádoucí vedlejší účinky. Pro podstatnou část uživatelů však může být velkou nevýhodou individualita výsledků – stejně jako u léků se může stát, že účinek nebude takový, jaký si představujete. Je to však přirozený jev, protože každý z nás je jiný a přípravek zkrátka není použitelný pro každého muže – i když se velmi snaží. http://vozbujdenie.com/titan-gel-na-slovensku-skutocne-recenzie-a-vysledky-ako-ho-pouzivat-a-ako-si-ho-objednat.html  Jedná se o poskytnutí jména, kontaktních informací a adresy. Postup nákupu na oficiálním webu je vyplnění objednávkového formuláře. Klikněte na položku „OBJEDNAT“ a vyplňte formulář na další stránce. Maxisize pro zvětšení penisu vám zašleme za 2 až 3 dny. Pak můžete posoudit. Pokud nejste 100% spokojeni, jednoduše odešlete prázdné balení produktu na adresu zpět a my vám vrátíme peníze, nebudeme vás klást žádné dotazy. Zákazník je poté kontaktován prostřednictvím telefonního čísla a doručení je doručeno přes kurýr.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama