Obsession 09.

6. října 2010 v 17:01 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

Dívám se na Toma, jak stojí  u mé postele a rozpačitě kouří po tom, co jsme se líbali. Pořád na něj upírám svoje čokolády a skoro ho až hypnotizuji.
"Promiň," odklepne Tom na podlahu, a když potáhne, založí si ruce na hrudi a zavře oči.
"Zkazil jsem všechno,"  řeknu jen a nahlas vydechnu, posadím se na postel.
"...jo," řekne pobaveně a už klidněji na mě koukne, vyfoukne kouř.
"Jo," zopakuji po něm a lehnu si, zavřu oči. Nejradši bych se teď neviděl. Po chvíli se vedle mě pohne postel a Tom dolehne. Nepodívám se na něj, spíš vyčkávám, co udělá. Ucítím, jak mi do obličeje foukne se smíchem kouř.
"Netvař se tak kriticky. Nikdo se to přece nemusí dozvědět," pohladí mě po tváři.
"Chápeš, že o tohle mi nejde?" otevřu prudce oči a posadím se.
"Tak o co?" posadí se taky a přitáhne si mě až k sobě, nechá ruku kolem mého pasu.
"Jde mi o to, že se asi nedokážu ovládnout."
"Kdy a jak ovládnout?" pozvedne nechápavě obočí.
"Ovládnout svoje pocity, chtíč, touhu. Myslíš si, že jsem to udělal jen tak? Myslíš, že bych ti jen tak dovolil strkat mi jazyk skoro do krku?" semknu rty k sobě.
"A myslíš si, že zrovna já bych jen tak strkal ten jazyk do krku zrovna tobě?" pousměje se.
Donutí mě to se usmát. "Ne."
"Tak vidíš... Víš přece, jakej jsem k holkám. Každou noc jiná... A myslím, že jsem přišel na to, proč to tak je," ušklíbne se zamyšleně.

"Proč?" zeptám se a na čele se mi od mračení vytvoří vráska. Před tím, než odpoví, pečlivě a dlouze potáhne z cigarety, vdechne a vydechne.
"Protože to byly jen holky, Bille. Možná je problém v tom, že to pro mě nebylo to pravý. Možná jsem gay a nechci si to přiznat. A pokud jsem gay, tak si neumím představit, že bych někdy miloval někoho jinýho než tebe. I když jsi můj brácha. Jsi jediný, komu věřím. Jsi jediný, který mi dokázal vehnat takový to podivný mrazení do břicha. A taky jako z tebe jediného mi ztvrdnul během necelých dvou minut," dořekne poslední větu zamračeně.
Nestačím ho snad ani vnímat, jak rychle povídá. Ke konci se musím usmát.
"Ahm, já to cítil," zakřením se. Pořádně nevím, co mu na to odpovědět. Chce mi snad říct, že by byl schopen mě milovat jako muže a ne jako bratra?
"No ještě aby ne. Ses ke konci tak vrtěl, že jsem myslel, že se udělám dřív, než se ho dotkneš mimo kalhot," rozesměje se.
Zvážním a podívám se na něj. "Kolik holek tohle dokázalo?"
"No, podle toho, jak moc jsem byl vzrušený, ale to nevím. Jen vím, že tohle bylo... jiný. A nebylo to rozhodně tím, že jsi kluk nebo můj brácha," potáhne zas z cigarety a pak se na ni zadívá.
"Jak jiný? Lepší nebo horší než s holkou?"
"Mnohem, mnohem lepší," usměje se a koukne na mě. "Můžu něco zkusit?"
"Podle toho, co," pousměju se. Potulně se zaculí a nakloní se ke mně. Potáhne z cigarety, přichytí mě volnou rukou jemně za tvář a vydechne mi do pusy kouř. Přivřu oči a vdechnu to...

Když se od sebe oddálíme, pomalu kouř vydechnu a olíznu si rty. "Hezkej shot."
"Yeah," zasměje se a típne cigaretu o můj noční stolek. No jako… Vezme mě do náruče, hodí mě kousek dál do postele a zas na mě obkročmo vleze. Jemně mě políbí. "Oh... Ale zkazil ti tvojí vůni."
"No to sakra zkazil,"  řeknu dojatě a zasměju se. Pak zvážním. "Tome," pošeptám.
"Ano?" pohladí mě rukou přes kalhoty po rozkroku a dá mi pusinku na nos. Plesknu mu přes tu ruku malou facku a usměju se.
"Chci tě zase cítit," vydechnu trošku vzrušeně. Nechci zajít daleko, tohle bohatě stačí, ale ten chtíč je silnější než já. "Musíš být šíleně tvrdý a... velký," olíznu si rty.
Zadrhne se. "Bille, jsi si jistý, že mluvíš o mém jazyku?"
"Mluvím o tvém rozkroku, penisu... ty idiote," zasměju se.
"Tys někdy cítil mýho ptáka?" zvedne obočí.
"Před chvilkou, když jsem na tobě seděl brouku, víš?"
"Uhm... To bylo, Bille, jen přes kalhoty. To nic není," pokrčí rameny. On mě snad vážně vybízí k tomu, abych si sundal kalhoty.
"Ale i tak jsem ho cítil víc než zřetelně."
"Hm," zakaboní se na mě.
"Ale no tak, nemrač se," usměju se.
"Hm," usměje se a jen mě seshora sleduje. Dám mu ruce na zadeček.
"Materiál," šeptnu.
"To si piš," zazubí se a roztáhne mi od sebe nohy, aby si mezi ně mohl lehnout.
"Počkej, mě chytá křeč do stehna... Aauuu," řeknu a začnu si ho masírovat a snažím se s tou nohou hýbat. Okamžitě ze mě sleze a vystrašeně mě sleduje. Stoupnu si a začnu chodit po místnosti a tu nohu si držím. To je tak nechutná bolest.

"Uuh..." oddechnu, když to rozchodím.
"Promiň. To jsem nechtěl," povzdechne a zůstane ležet na zádech.
"Ne, za to nemůžeš. Mám to poslední dobou často, jen když si blbě sednu," řeknu.
"Měl bys víc trénovat a víc se hýbat." Nevím, jestli v tom byl i další význam, ale něco v jeho očích bylo v tu chvíli jiného.
"Jak to myslíš?"  řeknu, když k němu přijdu. Je takový jiný.
"Nijak," zakření se a zas ze sebe sundá triko.
"Je ti horko?" zeptám se a usadím se vedle něj
"Teď už ani ne."
"Dobře," usměju se jenom a natáhnu se taky pro cigarety.
Zapálím si tu uklidňující  tyčinku a vydechnu. Lehnu si vedle něj a dívám se do stropu a mlčky pokuřuji. Vůbec mi ještě nedošlo, co se stalo. Nedošlo mi ani to, jak moc to se mnou hnulo a jak moc se něco uvnitř mě změnilo. Cítil jsem takovou vlnu horka a vzrušení. Neměl jsem sílu to snad ani ukončit, nemohl jsem se ho nabažit. Nemám ho dost. A mít zřejmě asi nikdy nebudu...

TOM

Nějakou dobu Billa tiše  pozoruji a přemýšlím. Nikdy bych nevěřil, že by se něco takového mohlo stát. A už vůbec by mě nenapadlo, co MNĚ by se z toho mohlo "stát". Ale bylo to úžasný. Mnohem lepší než s jakoukoliv holkou. Nechce se mi tomu vůbec věřit. Já jsem asi fakt gay. Aaaa, kurva! Seru na to!
"Bille," oslovím ho a nakloním se nad něj. Vymaním mu z prstů cigaretu. "Nekuř. Kazí ti to vůni," zakřením se. Je fakt, že on krásně voní. A má tak jemnou voňavou pokožku. Až mě ten nikotin sere. Je fakt, že taky kouřím, ale na něm mi to vadí. Už tak krásně nevoní. Budu ho muset co nejdřív vyhnat do sprchy.
"Hlavně, že ty kouříš a pak to na mě vydechuješ," řekne s uculením. Vezme si nazpět svou cigaretu a v klidu dál kouří.
"No, taky toho teď ale lituju," zasměju se. Vezmu si ho do náruče a jen tak nějak propleteně sedíme. Však já ho přinutím tu cigaretu odložit. Pche. Přiblížím se k jeho krku a začnu po něm lehce přejíždět nosem a svými rty.
"Nedělej to, na krk… ne," zašeptá a zachvěje se. Že by jeho erotogenní zóna? Pousměju se a vjedu nosem za jeho ouško. Pak ho políbím na čelist a pohladím po zadečku.

"Jsi hroznej mazel a provokatér, víš to?" zeptá se a típne cigaretu. Ah, sladké vítězství.
"Mmhmmm," zamumlám se smíchem do jeho pokožky a lehce zakývám hlavou na souhlas. Špičkou jazyka mu sjedu od ouška až do krční jamky, kde ho políbím. Trošku sebou zavrtí a přivře oči. Je velmi dobře vidět, že ho to vzrušuje. Pomalu ho položím. Ruku nechám za jeho krkem, abych ho mohl hladit po šíji i poté, co mu hlavu zakloním. Tím si vytvořím volný přístup k jeho sametovému krku. Začnu ho pomalounku a něžně zaplavovat polibky.
"Aa…" vydechne po chvíli. Bylo na něm vidět, jak se to snaží v sobě udržet, ale marně.
"Pojď sem," zašeptám. Přivinu si ho do náruče a začnu ho líbat na rty. Nejdřív horní, potom dolní. Hraju si s jeho měkkými rty a pomalu cítím, jak mi tělo zaplavuje to úžasný mrazivý horko. Šimrá mě v podbřišku a pomalu tvrdnu. Oh ne, kurva! Shit!
Bill se začne proti mně  pomalu pohybovat, potřebuje se o moje tělo třít. Potřebuje ze sebe to vzrušení nějak dostat. Chytne mě pak za týl a začne mi líbání oplácet. Dává si na tom tak záležet. Ještě se na mně neustále pohupuje, sakra…
Rukou mu sjedu po břiše, po boku a hladím ho po podbřišku. Zapletu do naší líbací  hry už i jazyk a jemně narážím do Billova jazyku s jeho kovovou kuličkou. Prsty mu jezdím po lemu boxerek a kalhot, až se neudržím a zajedu mu rukou do klína. Přes kalhoty ho stisknu a s citem ho mačkám, zatímco naše rty vydávají krásné mlaskání. Zatím vše bez problémů přijímá. Nemá nic proti tomu, že se snažím o to, aby jeho vzrušení rostlo a tím i jeho rozkrok. Pořád mě líbá víc a víc dravě, jako by moje polibky víc potřeboval.

Po chvíli se odtáhne a prudce zakloní hlavu. Sakra…
Raději ruku přesunu na jeho stehno.
"Co jsem udělal špatně?" zašeptám s obavami.
"Asi..." pootevře vyprahlé rty. "Nedokážu zůstat v klidu. A on už vůbec ne," poukáže na svou bouli v džínech. Ruku zas pomalu přesunu mezi jeho hubené nohy.
"A to je problém?" políbím ho s úsměvem na čelist a pomalu, ale zato poměrně silně přejedu dlaní přes jeho penis, který už je pod kalhotami pěkně tvrdý.
"Bože můj," zmítne se a prohne se v zádech, až mám strach, aby se nezlomil. "Jo, je to problém. Nepřehánějme to. Nedokážu se udržet, mmmh," oddechne. Nadzvedne pánev proti mojí ruce a otře se. "Aah."
"Takže říkáš, že mám přestat?" olíznu mu dlouhou linii krku a znovu mu silně přimáčknu rozkrok v dlani. Semknul oční víčka k sobě. Dýchal tak rychle, až jsem začínal mít obavy, že z mého počínání bude mít infarkt.
"Já nevím, ale... asi to nejde… přestat," vykoktá.
"Myslím, že ještě dokážu. Ještě se ovládám… trochu," hlesnu. Nechám ležet dlaň na jeho penisu a čekám, jak se rozhodne.
"Sice je to dokonalý a… mně se to líbí, je to i vidět. Ale… já nechci spěchat, Tome. Na nic," řekne a skloní provinile oči. Chvíli mlčím a jen zavřu oči. No jistě. Klasický Bill. Jako bych snad nebyl jeho brácha a on mi nevěřil. Skvěle. Teď si ho půjdu vyhonit někam do koupelny asi. Pomalu ho pustím a sednu si. Bill se stáhne, pokrčí kolena a přitiskne se k nim tělem. Vidím, že ho to mrzí… ale to mě taky.  
Napiju se Red Bullu, a když se zvednu, dojdu si ke křeslu pro triko. Podívám se na Billa. Zavře oči a schoulí se do klubíčka. Je bázlivý a plachý, vím to o něm moc dobře. Ale jsem přece jeho brácha. Copak mi ani trochu nevěří, sakra?
"…v pohodě?" promluvím do ticha a nacpu se do trika.
"Hmm," řekne tiše. Vždycky mi tohle říká, když se bojí. Povzdechnu a asi dvě minuty ho jen mlčky pozoruju. 
"Bille, co je?" stáhnu úzkostlivě obočí.
"Všechno dělám špatně,"  řekne smutně a promne si oči. Skvěle. Potřebuju vypadnout a nakonec si usmyslí, že ho mám začít utěšovat! Bože! Vždycky umí vybrat tak zkurvený chvíle!
"Co je to tentokrát?" snažím se znít neotráveně.
"To bys měl vědět ty nejlépe. Já vím, že jsi naštvanej, že jsem řekl dost."
"Nejsem naštvanej. Jsem zklamanej. A to je poněkud rozdíl. Víš… Bille, já vím, že jsi stydlivý a tohle všechno. Jenomže jaksi jsem tvůj brácha a nečekal jsem, že tohle uděláš. Myslel jsem, že mi věříš. No… ale to už jsi prostě ty. Bill," povzdechnu. Seberu se a raději odejdu dřív, než abych se musel dívat na to, jak jsem mu zase ublížil. Dojdu do koupelny a zamknu se tam. Začnu se vysvlékat. Pak vlezu do sprchy, abych to ze sebe všechno smyl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama