Obsession 08.

6. října 2010 v 17:00 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

Překvapilo mě Tomovo chování, a to víc než dost. Nečekal jsem, že by si se mnou takhle "pohrával", ale bylo mi to příjemné. Když spatřím, že zavřel oči, začne mi šrotovat v hlavě, co bych mohl, nebo lépe řečeno měl udělat. Chvilku se na něj jen tak dívám a pozoruji ho. Každičký milimetr jeho tváře. On je stejně tak hezký, bože. Po chvilce zkoumání jeho dokonalosti se odvážím ho prstem pohladit po tváři. Jen tak zlehka mu po ní přejíždím, je do hladka oholená. Tak jak to mám rád.
Oči neotevřel, jen se trošku pousmál, což mě přímo nutilo jít dál. A taky, že jsem šel. Prstem jsem mu přejel po nose a uculil se. Byl rozkošný, jak se i on hned usmál. Z nosu jsem ovšem sjel na rty.
Měl je tak hebké a měkké. Jen lehce růžové. Přejel jsem po nich několikrát. Sledoval jsem, jak se jeho výraz mění. Najednou byl zcela vážný a rty pootevřel. Neodolal jsem a přejel mu již po trošku vlhké části rtů a pak je obkroužil kolem dokola. Na co teď asi myslí...
Posunul jsem se po něm jen o kousek výš a na rty mu vydechl horký dech a pak po nich znovu přejel prstem. Neměl jsem slov.

Až po chvilce váhaní  jsem nabral trošku odvahy a dal mu lehkou a něžnou pusinku na koutek rtů.

"Proč...?" pošeptám jen tiše a pak se usměju. Takhle bezvýznamná otázka měla tak velkou roli a váhu.
Najednou jsem zapomněl na problémy, na strach z toho nechutného muže. Myslel jsem jen a jen na to stvořeníčko, na kterém jsem ležel.
"...co proč?" zašeptá nechápavě, ale i přesto se mu rty zkřiví do úsměvu a oči má stále zavřené.
"Ale nic, ptám se sám sebe," řeknu a pohladím jej po tváři.
"Aha. A na co?" hlesne.
"Proč se tohle děje."
"Možná to tak má být," pokrčí rameny a zase znehybní.
"Asi ano, je to možné, ale přesto mi to přijde zvláštní. A ještě víc to, jak na mě reaguješ," usměju se a zase se zapřu rukama vedle jeho hlavy. Otevře oči a podívá se do mých očí.
"Byl bys raději, kdybych tě odstrčil?" špitne sotva slyšitelně.
"Upřímně? Ne,"  řeknu narovinu.
"Tak vidíš," pokrčí s malým úsměvem rameny a zase zavře oči. Jsem potichu, jen si ho prohlížím. Neustále se ptá jen mě, nebo mi to tak alespoň připadá. Ale on mi nikdy neodpoví úplně. Z úst se mu vydere tichý povzdech a zas pravidelně oddychuje.

"O čem přemýšlíš?" zeptám se ho a začnu si pohrávat s jeho copánkem.
"O čem asi tak přemýšlíš," zasměje se a se zářivým úsměvem se na mě podívá.
"No, to já nevím, o čem přemýšlíš. Pověz," řeknu a se zaujetím se na něj podívám.
"No říkám, že přemýšlím o tom, o čem asi tak ty přemýšlíš. Někdy by mě vážně zajímalo, na co myslíš," zadívá se mi do očí.
"To mě taky, na co myslíš ty..." řeknu tak tajemně a tiše. Jen se uličnicky usměje a pomalu se posadí. Posadím se zároveň s ním a pak z něj začnu slejzat.
"Moc se necul," řeknu a ukážu na něj prstem.
"Nic nedělám," zvedne se se smíchem.
"Culíš se," posadím se na volné místo na posteli. "Kam jdeš?"
"Kam bys řekl," otočí se ke mně.
"Momentálně... ke mně?" zeptám se.
"Jsem u tebe," zasměje se.
"Přišlo mi, že ke mně jdeš blíž," usměju se a olíznu si rty. On je takový provokatér. Snaží se ze mě udělat blbce a ještě ke všemu se mu to velmi dobře vede. Navíc... jak je možné, že se snad pokouším se svým bratrem flirtovat?

"Mám žízeň, Bille. Takže si dojdu do kuchyně pro pití. A ten jazýček si schovej."
"Tak to utíkej, abys nevyprahl," zasměju se a lehnu si. "Jazýček? Jen jsem se olíznul. Mám vysušené rty, víš?" řeknu.
"A chceš taky něco dobrýho k pití nebo... něco jinýho?" podivně se zaculí a povytáhne si kalhoty. Podzvednu jedno obočí.
"Co je to "něco jiného"?" A proč si u toho povytáhnul kalhoty?
"Uhm... radši nic," rozesměje se, "hned jsem zpět," odejde. Jen zakroutím se smíchem hlavou a zavřu spokojeně oči.

Po chvilce se vrátí  s Red Bullem v ruce.
"Jsem tu," oznámí mi, napije se a položí plechovku na stolek.
"A kde mám něco já?"  řeknu smutně a zvednu hlavu.
"Napij se z mýho. Nebo se mě štítíš?" pozvedne obočí a podá mi ho.
"Strašně moc. Ani si ke mně nesedej," zasměju se a hned se po plechovce natáhnu a usrknu si.
"S tím bychom měli něco ale udělat," řekne naprosto vážně. Vezme mi Red Bull z ruky a skočí na mě.
"Božeee," křiknu se smíchem a chytnu ho. "A co jako?"
Obkročmo si na mě sedne, vezme mi ruce a drží mi je nad hlavou. "Teď zavři oči..."
"Ne, já se bojím," zasměju se.
"Neboj se," usměje se tak strašně důvěryhodně, "slibuju, že se ti to bude líbit," vezme do ruky Red Bull.
"Proč si bereš ten Red Bull? Tome," řeknu výhružně. Ale nakonec povolím a uvolním se, zavřu oči. Ruce mi už drží jen jednou rukou. Nic neslyším, ani nevidím. Najednou ucítím na rtech jeho dech.
"Otevři pusu," vydechne tiše. Srdce mi buší najednou jako o závod, spíš jako splašené. Poslechnu ho a pootevřu rty. Zase se trošku odtáhne, uslyším něco nerozeznatelného a pak, jak něco položí. Lehce mi nadzvedne hlavu a zas se ke mně přiblíží. Cítím jeho teplý dech. A najednou se dotkne svými rty mých a do pusy mi nateče něco teplýho.
Jakmile ucítím jeho rty na mých, instinktivně je pootevřu. Cítím, že mi teče do pusy Red Bull, tak začnu postupně polykat a jemně se o jeho rty otřu. Tohle jsem nečekal. Jsem víc než v šoku a mám strach, že se přestanu ovládat. Bože, mám takovou chuť ho políbit, či ho začít rovnou drze líbat!

Odtáhne se.
"A to ses tak bál," zasměje se jako by nic.
"Nevěděl jsem, co máš v úmyslu," řeknu tiše a pak se usměju. Teď mě dostal na kolena.
"Jen jsi byl trochu blbě nakloněný, a teď ti to teče kolem pusy," skloní se ke mně se smíchem. Fascinuje mě, že se vůbec nestydí. Špičkou jazyka mi pomalu slízne kapku, která mi teče od koutku rtů.
"Mmmmm," vydechnu jen a automaticky povystrčím jazyk. Je tak drzej, tak moc drzej, až to bolí.
"Ne, že bych to teď zlepšil," zasměje se potichu a prstem otře místo, které mi olíznul. Poodtáhne se jen kousek a podívá se mi do očí.
"A teď upřímně... Líbí se ti to?"
Zavřu pomalu pusu. Když  se na tohle zeptá, vyschne mi rázem v krku, i když je to pár minut, co jsem vlastně dostal napít. Nehnutě se na něj dívám, přímo do jeho čokoládových očí. Když řeknu ano, možná ztratím všechno, odtáhne se ode mě a odejde. Ale když řeknu ne, udělá možná totéž. Ale kdyby se to nelíbilo jemu, přece by to nedělal. Přece by mě pořád takhle neprovokoval a nesnažil se mě dostat do stavu, kdy podlehnu a překročím veškeré hranice.
"Ano. Nebo. Ne." Každé slovo řekne zvlášť. Nevinně se při tom usmívá. Tiše vydechnu. Ani na okamžik neuhnu pohledem.

"Ano," řeknu jistě. Byl jsem v rozpacích, připadal jsem si, jako kdybych něco udělal, něco velmi špatného.
"A to ti ani trošku nevadí, že jsem tvůj brácha?" strčí mi pramen vlasů za ucho.
Přesně jsem čekal, že se mě na tohle v co nejbližší době zeptá. A dočkal jsem se. Sám jsem nevěděl, co mu odpovědět, bylo to pro mě těžké. Sklopím oči a pohledem poprvé uhnu.
"Já nevím, ale..." Prstem mě pohladí po bradě.
"Ale...?"
"Ne, nevadí, právě  že... že naopak," vyhrknu ze sebe. Teď bych si nejradši nafackoval. Tom se usměje a šoupne nás po posteli kus dál. Strčí mi pod hlavu polštář.
"Co to děláš?" zeptám se nejistě.
"Něco chci zkusit..." zašeptá náhle taky nejistě a začne mi stahovat triko.
"Tome, to ne... počkej. Co to děláš?" řeknu a chytnu si to tričko.
"Jen... jen si ho sundej, Bille. Prosím. Cítím se tak líp," povzdechne a taky si ho sundá. Mám pocit, jako by se vracely ty staré časy, kdy jsem se styděl.
"Ale..." namítnu a začnu si ho tedy sundávat, ale velmi pomalu. S omluvným úsměvem mi pomůže z trika a pak ho položí vedle. Vsune ruce pode mě a přiblíží se k mému obličeji.
Jsem nervózní a díky tomu i rozechvělý. Nevím, co má v plánu udělat. Ale jestli to, na co myslím, tak sám nedokážu říct, jaká bude moje reakce. Jen na něj koukám a nic nedělám.
"Hlavně sebou nešij, ano? Nikdy jsem tohle nedělal... ne s klukem, ne s mým bratrem," povzdechne skoro až utrápeně a stále se ke mně po milimetrech přibližuje. Připadal jsem si tak hloupě, jako kdybych byl malé neomalené dítě, které se neumí chovat. Navíc strach mnou přímo cloumal.

"Ne," řeknu a odtáhnu se od něj maličko. Řekl jsem to skoro až neslyšně. "Nedělej nic, co nechceš, tohle... ne, Tomi." Nechtěl jsem tohle vůbec říct, ale najednou jsem měl takový strach, že to dělá jen ze soucitu.
"Já ale chci. Jen... to musím vstřebat. Jsem z toho nervózní," hlesne a přitiskne se ke mně. Vydechne mi na bradu a začne se nosem jemně třít o můj. Začnu přivírat maličko oči.
"Nedělej to, když jsi nervózní," pošeptám. Sám se začnu trošku uklidňovat a utiším i svoje chvějící se tělo, ale ne o moc. Chtěl bych okusit jeho rty, tak moc...
Jemně mě pohladí  po krku, trhaně se nadechne a začne svými rty jemně a pomalu jezdit po mé tváři. Zavřu oči úplně a nechávám ho. Je mi to příjemné. Víc než příjemné. Cítím v břiše ten zvláštní pocit. Dá mi malou pusinku na líčko a přesune se svými rty na druhou tvář, kde dělá to stejné. Znovu dostanu další pusinku a konečně se s výdechem dostane k mým rtům. Začne se pomalu a nervózně třít nosem o můj. Pootevřu rty, ale ne moc. Přiblížím se víc k těm jeho, přejedu po nich a semknu své. Jen zlehka ho políbím, opravdu jen zlehka.
Tom vydechne a dá mi pusinku do levého koutku, pak do pravého. Stejně tak obdaří i můj horní ret a dolní. Pak konečně rozhodně a něžně nasaje můj horní ret mezi své rty.
V ten okamžik ho pohladím něžně po hlavě a opětuji mu to. Znovu ho nasaje jen z druhé strany a otře se mi nosem o tvář.

"Mmmh," poprvé trošku oddechnu a víc rty pootevřu.
Přichytí mě za bok a začne mě pomalu a opatrně líbat, jako by se bál mé reakce.
Chvilku ho ponechám v nejistotě  a pak začnu spolupracovat, ale pořád tak opatrně a pomalu. Nečekal jsem, že se tohle stane, a už vůbec ne, že dnes. Nedokážu popsat jak mi momentálně je, ale vím jedno. Moje srdce nebušilo nikdy tak rychle jako teď. Uvědomuji si, že tohle nesmíme, že je to naprosto proti pravidlům a je to trestné, nezákonné, ale já to nedokážu zastavit. Je to silnější než já.

Levou rukou mě jemně  přichytí za tvář a dál mě s něhou ochutnává.
Jednou rukou ho obejmu kolem krku a tak si ho k sobě víc přitisknu a lépe ke mně i může. Druhou ruku mu položím na bok, ale jen na okamžik. Prstem totiž přejedu po linii jeho těla od boku až po paži. Nechci na nic spěchat, ale oplácím mu to, jak jen to jde. Líbá nádherně, tak opatrně, jako by se bál, že se mu snad pod jeho polibky rozplynu. Nemohl jsem se ho nabažit.
Vzdychne a jazykem objede můj dolní ret. Hned toho využiju a povystrčím jazyk. Špičkou jazyka se dotknu té jeho a vzrušeně zavrním. Tohle nemá jedinou chybičku.

Tom mě najednou přestane líbat. Odtáhne se, jako by chtěl přestat, ale jen se natočí. Vnikne jazykem do mé pusy. Začne si s úsměvem hrát s mým jazykem, nelíbá mě.
"Ooh," vyjede mi z úst a začnu mu to oplácet. Jen tak jemně narážím do jeho jazyka tím svým. Sem tam mu jazyk obkroužím kolem dokola a pak se s ním začnu maličko prát. Jakmile mi začne cpát jazyk hlouběji do úst, povolím a uvolním mu cestu. Mám jen strach, že moje tělo nevydrží tenhle nával slasti a vzrušení moc dlouho. Je to hloupé, ale cítím ten známý pocit v podbřišku. V celém těle mi proudí horká vlna vzrušení.
Dlaní sjede po mé  hrudi na břicho. Už zapojí i rty. Začne mě vášnivě, avšak stále jemně líbat, a jazykem si hraje s mým. Slabě zasténám a trošku intenzitu našeho líbání zvýším a zrychlím, ale pořád jsem něžný. Rukou ho začnu škrabkat po lopatkách a sem tam opatrně zatlačím nehty do jeho sametové kůže. Neumí si představit, co mi tímhle způsobuje.
Tom vzdychne, zajede mi rukou pod ramena a trošku mě nadzvedne, čímž si mě k sobě natěsno přitiskne. Jeho pohyby úst začnou být tvrdší a jeho jazyk ještě dychtivější po tom mém.

Rozpoutám divokou hru. Divokou hru našich jazyků. Tak horlivě proplétám jazyk s tím jeho. Občas tiše zafuním nosem. Je to tak nebezpečné, vzrušující a zakázané.
S krásným mlasknutím se odtrhne od mých rtů, rukou mě pohladí po podbřišku a zajede s ní pode mě. Když mě vezme do náruče, přetočí nás. Na záda si lehne on a mě nechá být na sobě. Zřejmě se bojí, že je na mě moc těžký. Jemně mě kousne do spodního rtu.
Zavřu znovu oči. Když  mě kousne do rtu, využiju toho a jakmile pustí, hned ho kousnu taky a začnu pak jeho ret ošetřovat jazykem. Znatelně rozeznám na jeho rtech úsměv, špičkou jazyka sjede po mém a pak znovu začne měkce olíbávat každý milimetr mých rtů. Ucítím, jak mu dlaně kloužou po mých nahých zádech, až mi s nimi sjede na zadek
Trošku se otřu tělem proti němu a po chvilce se nechám unést. Chytnu ho za tvář a začnu ho dost divoce a drze líbat. Jazyk mu strkám hluboko do pusinky. Druhou rukou ho začnu hladit po boku a trošku i podbřišku. Je tak dokonalý, jeho kůže je naprosto bezchybná, jemná. Jako samet.

Tom se snaží něco zamumlat, ale když si uvědomí, že mě trošku kousnul, zase ztichne a o to více začne oplácet mé polibky. Rukama mi přes zadek sjede na stehna a pak mě chytí pod koleny. Roztáhne mi nohy kolem sebe a začne mě hladit po stehnech. Netrvá to snad ani půl minuty, dokud jeho ruce znovu nedoputují k mému zadečku. Přitiskne si mě k sobě a vzrušeně vzdychne.
Zdá  se mi to, nebo je vzrušený? Nejsem přeci blázen. Doopravdy něco cítím, něco, co mě příjemně tlačí.
"Mmmh," oddechnu trošku nahlas a otřu se o něj znovu a znovu. Líbí se mi, jak mi ten zadeček mačká a hladí a stále si mě na sebe mačká. Při tom všem ho pořád líbám. Pořád stejně nenasytně a hluboce. Na okamžik se od něj odtáhnu a špičkou jazyka ho podráždím na pootevřených rtech a vydráždím ho k tomu, aby taky jazýčkem povystrčil. Sem tam přes něj přejedu a pak ho na okamžik začnu trošku sát a jemně ho skousávat mezi zoubky. Hned na to ho ošetřuji tím svým.

"Bože Bille..." vzdychne mi do úst úzkostlivě. Pohladí mě po tváři, se vším přestane a jen mě jemně políbí. Rozechvěle mu to oplatím a pomalu se odtáhnu, jen jemně už přejedu přes jeho rty. Snažím se uklidnit svůj dech a svoje třesoucí se tělo, ale marně.
"Tome..." šeptnu potichoučku a opřu si čelo o to jeho.
"Jak-jak to děláš?" zašeptá rozechvěle. "Nikdy jsem nic takového necítil."
"Já... já za to nemůžu," pošeptám a sklopím oči. Připadám si trošku hloupě, jako že jsem provedl něco špatného.
"Něco ti řeknu, chceš?" vyhledá si pobaveně můj pohled.
"Ano..." řeknu
"Seru na baby," rozesměje se, "miluju tvůj jazyk a tvůj zadek," přitiskne si mě zas k sobě a se smíchem mě začne líbat. Chvilku mu to se smíchem oplácím, ale pak se odtáhnu.
"Počkej," šeptnu.
"Co?" vydechne a prsty mi přejede přes páteř.
"Líbí se mi to, je to dokonalý, chci... chci v tom pokračovat, ale... já nejsem na hraní a ty taky ne."
"Nikdy jsi nebyl na hraní a nikdy nebudeš. Ne pro mě," pousměje se.
"Ale tohle je pouhé hraní."
"Ne, není. Pro mě ne," polkne a opře se na loktech.
"Co to pro tebe je?"
Dochází  mi, že na tohle bych se ptát neměl. Zní to, jako kdybych po něm chtěl, aby v tom byly city. A nejen bratrské city. Ale co když právě tohle je mé přání? Jsem tak zvrhlý...
"...mazlení?" řekne nejistě a zadívá se mi do očí. Pokrčím rameny a sklopím hlavu. "Neměli bychom to dělat."

Tom nějakou dobu mlčí, až uhne pohledem, přikývne, a když mě ze sebe lehce sundá, posadí se. Sklopím zklamaně oči. Posral jsem si to sám, vlastní vinou. Ale... tohle je pro nás zakázané.
"Víš vůbec o tom, že je to nezákonné?" Ale o to víc je to vzrušující.
"Vím, že je to trestné," šoupne se na kraj postele a natáhne se po svém triku.
"Ale o to víc mě to k tomu táhne," přiznám, kleknu si na čtyři a dolezu k němu. Obejmu ho zezadu kolem pasu a přitisknu se k němu. "Nechci, aby ses teď sebral a odešel. Chci pravý opak."
"...ale já musím," zašeptá. Rozplete mi ruce, sundá je ze sebe a zvedne se, aby si mohl obléknout triko.
"Prosím," řeknu a kleknu si na kolena.
"Jak jsi, Bille, řekl, je to nezákonný." Ani se na mě nepodívá. Jen stojí vedle postele a v dlaních svírá triko.
"Ty jsi mi odjakživa tloukl do hlavy, že zákony se musí porušovat," řeknu smutně. "Vím, že je to dětinské, ale teď... po tom, co se stalo, na to chceš zapomenout?"
"Ty ses rozhodl první," zavrtí hlavou a přetáhne si triko přes hlavu.
"Nerozhodl jsem se, jen jsem to konstatoval. Neřekl jsem, že to tak chci nebo nechci," zvednu se a jdu k němu.
I když chvíli mlčí, nakonec s povzdechem přikývne na souhlas. Zahrabe v kapse, vytáhne krabičku cigaret, odkud si jednu vezme a poté, co zas krabičku sklidí, si zapálí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama