Říjen 2010

Obsession 17.

29. října 2010 v 17:46 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

Zrovna jsem típnul nedopalek cigarety a začal zvonit telefon. Se strachem jsem vstal a šel to vzít.
"Prosím?" řeknu a čekám, kdo se ozve. Jsem o trošku klidnější, že je Tom doma.
"Ahoj, Billy. Tak jaký jsi měl den, drahoušku?" zacukruje na mě hned ten odporný hlas. Nahlas oddechnu a opřu se o zeď. Byl jsem zticha. Přemýšlel jsem, zda odpovídat na to, na co chce, spolupracovat, nebo jestli mám jít silně proti němu.
"Pohráli jste si s tvým bráškou? A co ta večeře? Ta musela být vynikající. Doufám, že mi taky někdy uvaříš, zlatíčko," zasměje se. Úplně ztuhnu.
"Přestaň se plést do mě a mýho bráchy!" rozkřiknu se už vztekle. Minutu po tom, co křiknu, se otevřou dveře. Leknutím skoro omdlím, ale když v nich vidím Toma, uleví se mi.
"Nekřič na mě. Ničíš si tím ten tvůj krásnej hlas. Oh, tak strašně bych tě teď chtěl líb..." najednou mi Tom vyrve telefon z ruky. Jen to tiše sleduju a snažím se být v klidu. Chytnu Toma za volnou ruku.

"Co chceš, ty zmrde?!" zařve Tom hlasitě do telefonu. Něco se tiše zevnitř ozve. "Jo, ale mně potěšením není, ty kryple zasranej! Ještě jednou sem zavolej nebo se Billa dotkni a přísahám, že tě zabiju! Je ti to jasný! ZABIJU!" zařve. Sklopím hlavu a tisknu mu tu ruku. Takhle naštvanýho jsem ho neviděl hodně dlouho. Hlasitěji se ozve něco z telefonu, ale nejsem schopný rozeznat, co říkal. Tom začne v obličeji rudnout.
"Fajn! Tak se spolu sejdeme a uvidíme, kdo s koho! Ale na Billa zapomeň, ty ohavná kryso! Zpřelámu ti všechny kosti v těle a pak ti rozmlátím hlavu o zem! Ještě jednou sem zavolej nebo se přibliž k našemu baráku, ke mně nebo k Billovi, a je po tobě!!" zařve. Vytrhne telefon ze zásuvky a vztekle s ním hodí o zem. Pak na něj začne rozčíleně dupat. "Zmrd, zkurvysyn, idiot! Uříznu mu čůráka! Pracky mu zpřelámu!"

Hold me

27. října 2010 v 22:43 | _Teri_ |  Fan-art
Pro tohle nemám slova.. naprosto perfektní...
Opravdu čekám, kdy přijde den, kdy mě nějaká kresba od Allegator zklame. Ale vím, že tohoto dne se vážně nikdy nedočkám.

by Allegator

twincest-bill-a-tom.blog.cz

Obsession 16.

27. října 2010 v 22:37 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

Už jsem mu jen s úsměvem mávnul z haly a zavřel dveře. Ještě celý rozespalý  jsem se dokymácel do kuchyně a začal si vařit kávu. Tom si musel jet něco zařídit do centra. Něco ohledně auta říkal. Po dlouhé době musel brzo vstávat, takže jeho chování bylo velice, ale velice příjemné. A samozřejmě by to nebyl Tom, kdyby mu neupadlo deset věcí, nenakopl skříň a netřísknul dveřmi. Vzbudil mě. Takže jsem měl budíčka s ním. To bude den.
S mým oblíbeným latté jsem se posadil na židli od jídelního stolu a nohy si zapřel o kuchyňskou linku. V klidu jsem popíjel, když v tom zazvonil telefon. Líně jsem se zvedl, položil hrnek na stůl a šel to zvednout. Který idiot může volat v tuhle hodinu? Vždyť je teprve osm.
"Prosím?" řeknu chladně do telefonu.
"Ahoj, Billy," ozve se nepříjemně přeslazený hlas.
"Kdo volá?" zeptám se hned a nakrčím nos.
"Copak mě nepoznáváš? Naše setkání bylo naposledy tak krásný. Jen škoda, že ses tak vrtěl a snažil se mi utéct. Kvůli tomu jsi schytal tolika zbytečných ran do toho krásnýho obličeje," vzdychne si slizce. Hned mi dojde, kdo volá. Zůstanu vyděšeně stát a koukat někam do neznáma před sebe.

"Co po mně chceš?
"Jen jsem chtěl slyšet tvůj krásný hlas. A možná se za tebou stavit, když je Tomi pryč, hm?" řekne sladce. Pootevřu udiveně pusu a rozechvěju se.
"Jak víš, že Tom..." ani to nedořeknu.
"Oh, potkali jsme se, když odjížděl. Máš krásnýho bráchu. To ovšem víš nejlépe. To, co děláte, se mi ani trošku nelíbí, Billy." Určitě se mračí.
Zatraceně, on musí  být někde poblíž domu. Jak může vědět o tom, co děláme.
"Co bychom dělali špatného? Nic ti do mě ani do Toma není, nech mě už na pokoji!" křiknu trošku a prásknu s tím telefonem. Celý vyděšený se posadím na pohovku a tiše se rozhlížím kolem sebe. Mám pocit, jako by tu byl.

New home

27. října 2010 v 22:37 | _Teri_ |  Manips
Myslím, že tuhle montáž můžu ihned zařadit v mojí mysli do těch, které mám nejraději. Je bezkonkurenční.
Sice vystihuje stěhování dvojčat, ale i tak je nádherná.
Monica ji pojmenovala New home. Myslím, že ji to plně vystihuje. Monice tleskám! Perfektní práce!

by Monica


Obsession 15.

27. října 2010 v 22:32 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


TOM

Když vylezu ze sprchy, omotám si kolem pasu ručník a jdu do pokoje. Tam si obléknu boxerky a jdu najít Billa. Prostě musím zjistit, jestli už ho někomu kouřil nebo ne. Pořád mě to trápí… Chtěl jsem být první a jediný. Jako on je můj. Chtěl jsem být jedinečný. Povzdechnu, poškrabu se na břiše a zavolám po domě jeho jméno.
"Bille…"
"Anoo?" zaslechl jsem. Byl zřejmě v kuchyni. Tak jsem tam došel.
"Bille?" nakouknu dovnitř.
"Ano?" usmál se na mě. Zrovna se cpal čokoládou.
"Ty… uhm…" dojdu k lince, opřu se o ni a koukám po kuchyni. "Pořád jsi mi ještě neodpověděl, jestli jsi ho už někomu kouřil."
"Proč to chceš vědět?" usměje se a zbytek čokolády uklidí.
"Zajímá mě to," pokrčím rameny, po čemž si založím ruce na hrudi.
"Kouřil jsem tě špatně?"
"O tom se teď nebavíme…" Bill kouká do země a nic neříká…
"Kouřil jsi ho někomu nebo ne?" řeknu jasně a pozvednu obočí. Řekni NE, řekni NE…
"No, jak se to vezme," řekne a semkne rty k sobě, stydí se.


"Co prosim?" zvýším hlas. To se mi snad zdá!
"Proč na mě zvyšuješ hlas?" zeptá se tak tiše jako malé dítě. Ignoruji jeho otázku.
"Jak se to vezme?!" Bill mlčí, dívá se pořád jinam. Tváře mu zrůžověly. Popadnu ho za rameno.
"Odpověz!"
"Nekřič na mě," řekne a podívá se mi do očí. "Jo, kouřil…" řekne a sklopí oči. Zaraženě vydechnu a pustím ho.
"…komu?"
"Nechci o tom mluvit, Tome… ne," řekne a snaží se odejít. Okamžitě ho chytím a přitáhnu zpátky.
"KDO to byl?" zopakuju mu a čekám na odpověď.
"Auu," zakňučí. Asi jsem ho stiskl moc pevně, tak povolím.
"Odpovíš už?" procedím skrz zuby.
"Byl jsem opilý a on taky… Je to hrozně let…" začne tiše počítat. "Řekl bych, že 8 let…"
"Kdo to byl?" zopakuju nejmíň po stopadesáté a začnu mu drtit vzteky ruku, tak ho pustím a sevřu ruce v pěst.

Kiss

20. října 2010 v 17:30 | _Teri_ |  Manips
Ani nevím do jaké rubriky tuhle perfektní práci strčit.
Nemám slova... je to nádherné! To je snad ta nejrtomilejší twincestní animace, co jsem kdy viděla :)
Ráda se o ni s vámi podělím.


by Monica


Obsession 14.

20. října 2010 v 17:19 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

"Tak na co, Billy, čekáš?" vleze Tom nahý do sprchového koutu a s pobaveným výrazem mi drží otevřeno.
"Jsi šílenec!" zasměju se trošku a nakonec si plavky taky svléknu. Ne, že bych se nějak moc styděl, ale... trocha studu ve mně je. Zavře za mnou a pustí teplou vodu.
"Teplejší nebo studenější?" zeptá se.
"O trošku studenější," odpovím mu a jen tak zahanbeně tam postávám vedle něj. Nastaví ji.
"...tak?" zeptá se.
"Jo, to je ok," usměju se slabě.
"Ok," kývne. Vezme mě lehce za ruku, a jakmile si mě k sobě přitiskne, obejme mě rukama kolem pasu. Stačí jen, že se mě takhle dotkne a mnou projede tak zvláštní dokonalý pocit, že si neodpustím tiše neoddechnout. Přitisknu se k němu a pohladím ho opatrně po zádech. Jemně mě přitiskne zády k ledovým dlaždičkám a natlačí se na mě svým tělem. Cítím, jak se svým penisem dotýká mého a rukou jede od mého boku pomalu výš na moji hruď. Nejradši bych se na to všechno podíval, ale nespustím zrak z jeho očí. Jak se mě dotýká, moje rty se instinktivně pootvírají. Můj tep se automaticky zrychlí a já jen tiše oddechnu.

"Proč... proč mi tohle děláš? Bože můj," hlesnu a chytnu ho za týl. Dvěma prsty přejede přes moji pravou bradavku, až mi vyjede po krku a jemně mě vezme za tvář.

Obsession 13.

20. října 2010 v 17:18 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


-O 5 DNŮ POZDĚJI-

Válím se jen v plavkách na zahradě, na lehátku. Dnes je opravdu krásný den, 30 nad nulou a slunce svítí jako šílený. Oh, něco pro mě. Až se přehřeju, vlezu do bazénu. Jo, to bude pohodlíčko. Mmmhmm…
Projde kolem mě Bill v plavkách. Prohlédnu si s úsměvem jeho tělo. Většina modřin už mu skoro zmizela. Cucfleky už taky zmizely, díkybohu. Usměje se na mě. Má tak rozkošný a sladký úsměv. Hned se mi vybaví ten hnusný hajzl a poslední dopis. Dokázal bych ho snad odrecitovat.
"Nesmíš tolik zlobit, ubližuješ tím mně i sobě. Naše příští setkání bude doufám milejší, nebo si to snad nezasloužím? Pochop už prosím - mě se nezbavíš, patříš mi. Už se opět těším, až tě ochutnám, jsi tak nebezpečně sladký. Mmh..."
Znovu mě popadne nehorázný  vztek při té vzpomínce. Zatnu pěsti a snažím se zhluboka dýchat. Bill tenhle poslední dopis neviděl. Raději jsem ho vyhodil. Rozhodně by ho to rozhodilo a musel by znovu na toho zmrda myslet. Takhle už je mu fajn. Musím ho chránit…

Obsession 12.

20. října 2010 v 17:17 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

Tom mě jemně hladí  po vlasech. Nějak nemůžeme ani jeden spát po tom všem, co se dnes stalo. Očividně se toho od něj víc nedočkám. Zavřu raději oči a pokouším se spát. Ale nejde to. Pomalu a opatrně se prohrabává mými vlasy, hladí mě a pravidelně oddechuje. Ani on nespí. Rukou, kterou mám přehozenou přes jeho nahé tělo, přesněji přes hrudník, ho začnu hladit také.
"Spi..." zašeptá a druhou rukou mě pohladí po rameně.
"Hmm, ty taky," řeknu už trošku přiospale.
"Počkám, dokud neusneš, abych se ujistil, že nemáš noční můry..." povzdechne tiše.
"Neboj se... V klidu spi." Zřejmě mě nikdy nepřestane překvapovat. Jeho náhlá až převelice obrovská starost a pak zase náhlý zvrat, při kterém mě od sebe odstrkuje... To může být jedině Tom.
"Co mám dělat pro to, abys už usnul?" zeptá se.
"Na to budeš muset přijít sám," pošeptám a otevřu oči.
"Hm..."
"Ty to moc dobře víš..."
"...nevím," zašeptá. Zvednu hlavu a podívám se na něj. Rukou mu přejedu po tváři... Tak opatrně, jako by byl ze skla nebo z cukru. Jako bych se bál, že se pod mým dotykem rozplyne.
"Hladím tě celou dobu,"  řekne sotva slyšitelně a polkne.
"Nenarážím na to, co dělám já."
Jenom mě tiše a nechápavě  pozoruje ve tmě. Nechci mu nic naznačovat, musí sám chtít. Ne to dělat jen proto, že bych usnul. Jenomže on nic nedělá. Pozoruje mě s rozšířenými zorničkami.

Did you really kiss me, Tom?

10. října 2010 v 14:51 | _Teri_ |  Manips
Jak jednoduché... v jednoduchosti je krása a to zjevně ví i Majka x)

by Majka
Obsession 11.

10. října 2010 v 14:48 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne

BILL

Jakmile jsem vyšel z koupelny, namířil jsem si to k Tomovi. Lehce jsem zaťukal na dveře jeho pokoje a vyčkával. Čím dál tím víc se mě zmocňoval pocit samoty. Odtahoval se ode mě, nenechal se pohladit. Proč to dělal?
Když se ozvalo "ano", tiše jsem vešel.
"Můžu?" zeptal jsem se jen a nahlédnul dovnitř. Tom sedí na kraji postele jenom v boxerkách, rukama se opírá o kolena. Jednou si podpírá hlavu a v druhé drží cigaretu.
"Pojď..." Když mě vybídne, vejdu tedy do jeho pokoje a jdu k němu. Posadím se k němu na postel, vedle něj.
"Děkuju."
Beze slov zakroutí hlavou, otře si slzy z tváří a odklepne do popelníku. Ani se na mě nepodívá.
"Proč pláčeš?" Nedokážu se dívat na to, jak pláče, jak trpí.
"To nic," zamrká a začne sledovat podlahu. Natočím si jeho hlavičku k sobě a ty slzy mu setřu.
"Neplač, prosím tě o to."
"Já nebrečím. To je senná rýma," otře si nos a zas potáhne z cigarety, přičemž odvrátí hlavu.
"Chceš si ze mě dělat srandu nebo mi lhát?"
Mlčí, až nakonec típne cigaretu do popelníku a zvedne se z postele.

"Je na čase si lehnout, pojď..." nastaví ruku.
"Slušně mě vyhazuješ?" pošeptám potichu a zvednu se sám.
"Ne. Jen se musíš... vyspat," řekne potichu a jde do mého pokoje. Jdu za ním.
"Vyspím se, neboj."
"Převlíknul jsem ti postel, když jsi byl ve vaně," odvede zase téma. Vejde do mého pokoje, dojde k posteli a zvedne peřinu, abych pod ní mohl jenom vlézt.
"Mockrát děkuju, ale to jsi nemusel," řeknu a dojdu ke své posteli. Tam, kde drží tu peřinu, ji chytnu a tak se dotknu i jeho. "Prosím, potřebuju tě."
"Jsem tady," chabě se krátce usměje.
"Ty víš, že to takhle nemyslím." Proč je najednou tak sobecký?
Beze slov mi sundá ruku a zahýbe peřinou na znamení, že tam mám zalézt.
"Proč se ke mně takhle chováš?" řeknu a cítím, jak mě pálí už oči. Už zase...
"Chovám se, Bille, přece normálně. Jako vždycky," pousměje se. "Jsi jenom unavený a měl by sis lehnout, hm."
"Teď ze mě děláš idiota, naprostého idiota," řeknu smutně.

Vogue

6. října 2010 v 17:10 | _Teri_ |  Manips
Pár dní po tom, co se tyhle podle mě naprosto perfektní fotky objevily se objevila i tahle perfektní montáž. A od koho? Samozřejmě, že od Majky x)) bylo mi hned jasné, že si s těmito fotkami Majka pohraje.

by MajkaNo time

6. října 2010 v 17:06 | _Teri_ |  Other
billy
Twincesťáčci moji,
moc se vám omlouvám, že je to v poslední době... eh, tak jak to je.
Nemám moc času. Proto tady nepřibývají téměř žádné články a navíc ani povídka Obssesion.
Moc mě mrzí, že ji vůbec nikdo nekomentuje. Nejspíš ani nikdo nečte.
Pokud čtete Obsession, prosím hodťě aspoň jeden komentík x) uděláte mi tím velkou radost.
Takže pokud sem nějaké díly hodím o pár dní později, nezlobte se prosím. Není čas a zadruhé to snad ani nemá cenu.
Pokusím se polepšit, ale nic vám neslibuji.

Teri x)

Obsession 10.

6. října 2010 v 17:02 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


TOM

Sedím v obýváku, přepínám programy v televizi a každou chvíli zívám, až mám strach, že mi praskne huba. Od té doby, co jsem odešel od Billa z pokoje, on nevyšel ven. Až někdy teď k večerní hodině se byl osprchovat. Jinak jsem o něm vůbec nevěděl. A snažil jsem se na něj nemyslet. Bude nejlepší, když už v tom nebudeme pokračovat. Je to nezákonný, trestný a i když není šance, jak by se to někdo mohl dozvědět, tohle… tohle prostě nejde. Ačkoliv mi to dělalo tak nezkrotnou rozkoš jako nikdy nic předtím, nemůžeme v tom pokračovat. Musí to přestat. A to hned.
Konečně se rozezvoní  zvonek. To musí být pizza. Tak se zvednu a dojdu otevřít. Poté, co přeberu pizzy, zaplatím a poslíček zas odjede. Vyjdu schody a zaklepu na dveře od Billova pokoje.

"Ano?" řekne hned, zaslechnu šramot.
"Bille?" otevřu a nakouknu dovnitř.
"Ano?" řekne znovu a hned zvedne hlavu. Sedí na malé pohovce a kouří.
"Večeře…" řeknu jen a položím krabici s pizzou před něj na stůl.
"Ale já… díky," usměje se omluvně. "Nemám hlad."
"Tak… třeba ho dostaneš dýl?" pokrčím rameny. Otevřu krabici, aby viděl, že jsem mu objednal jeho nejoblíbenější pizzu.
"Jdi hodný, děkuju,"  řekne a trochu se na mě usměje, "a kde máš ty? Jedl jsi? Pojď si vzít se mnou," chrlí na mě. Narovnám se a dám si ruce nervózně do kapes.

Obsession 09.

6. října 2010 v 17:01 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

Dívám se na Toma, jak stojí  u mé postele a rozpačitě kouří po tom, co jsme se líbali. Pořád na něj upírám svoje čokolády a skoro ho až hypnotizuji.
"Promiň," odklepne Tom na podlahu, a když potáhne, založí si ruce na hrudi a zavře oči.
"Zkazil jsem všechno,"  řeknu jen a nahlas vydechnu, posadím se na postel.
"...jo," řekne pobaveně a už klidněji na mě koukne, vyfoukne kouř.
"Jo," zopakuji po něm a lehnu si, zavřu oči. Nejradši bych se teď neviděl. Po chvíli se vedle mě pohne postel a Tom dolehne. Nepodívám se na něj, spíš vyčkávám, co udělá. Ucítím, jak mi do obličeje foukne se smíchem kouř.
"Netvař se tak kriticky. Nikdo se to přece nemusí dozvědět," pohladí mě po tváři.
"Chápeš, že o tohle mi nejde?" otevřu prudce oči a posadím se.
"Tak o co?" posadí se taky a přitáhne si mě až k sobě, nechá ruku kolem mého pasu.
"Jde mi o to, že se asi nedokážu ovládnout."
"Kdy a jak ovládnout?" pozvedne nechápavě obočí.
"Ovládnout svoje pocity, chtíč, touhu. Myslíš si, že jsem to udělal jen tak? Myslíš, že bych ti jen tak dovolil strkat mi jazyk skoro do krku?" semknu rty k sobě.
"A myslíš si, že zrovna já bych jen tak strkal ten jazyk do krku zrovna tobě?" pousměje se.
Donutí mě to se usmát. "Ne."
"Tak vidíš... Víš přece, jakej jsem k holkám. Každou noc jiná... A myslím, že jsem přišel na to, proč to tak je," ušklíbne se zamyšleně.

Obsession 08.

6. října 2010 v 17:00 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

Překvapilo mě Tomovo chování, a to víc než dost. Nečekal jsem, že by si se mnou takhle "pohrával", ale bylo mi to příjemné. Když spatřím, že zavřel oči, začne mi šrotovat v hlavě, co bych mohl, nebo lépe řečeno měl udělat. Chvilku se na něj jen tak dívám a pozoruji ho. Každičký milimetr jeho tváře. On je stejně tak hezký, bože. Po chvilce zkoumání jeho dokonalosti se odvážím ho prstem pohladit po tváři. Jen tak zlehka mu po ní přejíždím, je do hladka oholená. Tak jak to mám rád.
Oči neotevřel, jen se trošku pousmál, což mě přímo nutilo jít dál. A taky, že jsem šel. Prstem jsem mu přejel po nose a uculil se. Byl rozkošný, jak se i on hned usmál. Z nosu jsem ovšem sjel na rty.
Měl je tak hebké a měkké. Jen lehce růžové. Přejel jsem po nich několikrát. Sledoval jsem, jak se jeho výraz mění. Najednou byl zcela vážný a rty pootevřel. Neodolal jsem a přejel mu již po trošku vlhké části rtů a pak je obkroužil kolem dokola. Na co teď asi myslí...
Posunul jsem se po něm jen o kousek výš a na rty mu vydechl horký dech a pak po nich znovu přejel prstem. Neměl jsem slov.

Až po chvilce váhaní  jsem nabral trošku odvahy a dal mu lehkou a něžnou pusinku na koutek rtů.