Září 2010

Together by the sea

26. září 2010 v 12:05 | _Teri_ |  Manips
Tentokrát montáž z dovolené, kterou si podle mě dvojčátka velmi užili x)
Raději pod perexem x)

by Majka


Obsession 07.

26. září 2010 v 12:03 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

Překvapilo mě Tomovo chování, a to víc než dost. Nečekal jsem, že by si se mnou takhle "pohrával", ale bylo mi to příjemné. Když spatřím, že zavřel oči, začne mi šrotovat v hlavě, co bych mohl, nebo lépe řečeno měl udělat. Chvilku se na něj jen tak dívám a pozoruji ho. Každičký milimetr jeho tváře. On je stejně tak hezký, bože. Po chvilce zkoumání jeho dokonalosti se odvážím ho prstem pohladit po tváři. Jen tak zlehka mu po ní přejíždím, je do hladka oholená. Tak jak to mám rád.
Oči neotevřel, jen se trošku pousmál, což mě přímo nutilo jít dál. A taky, že jsem šel. Prstem jsem mu přejel po nose a uculil se. Byl rozkošný, jak se i on hned usmál. Z nosu jsem ovšem sjel na rty.
Měl je tak hebké a měkké. Jen lehce růžové. Přejel jsem po nich několikrát. Sledoval jsem, jak se jeho výraz mění. Najednou byl zcela vážný a rty pootevřel. Neodolal jsem a přejel mu již po trošku vlhké části rtů a pak je obkroužil kolem dokola. Na co teď asi myslí...
Posunul jsem se po něm jen o kousek výš a na rty mu vydechl horký dech a pak po nich znovu přejel prstem. Neměl jsem slov.

Až po chvilce váhaní  jsem nabral trošku odvahy a dal mu lehkou a něžnou pusinku na koutek rtů.

Bill & Tom se stěhují do Ameriky!

22. září 2010 v 17:25 | _Teri_ |  Tokio Hotel
jhg
Tokio Hotel se stěhují do USA!

Teď se stane to, čeho se jejich fanoušci už dlouho obávali: Tokio Hotel chtějí opustit Německo a přestěhovat se do Ameriky! Jaký to šok pro jejich fanoušky, kteří jejich oblíbence Billa (21), Toma (21), Gustava (22) a Georga (23) udělali těmi, kým jsou dnes: Skutečnými megastars.

Nicméně ne všichni členové kapely se stěhují do země neomezených možností, ale jen Kaultiz-dvojčata. Jejich manažer a producent David Jost potvrdil novinku Bildu: Ano, Bill a Tom se prozatím stěhují do Los Angeles, ale byt v Německu si chtějí nadále ponechat. Přestěhování se do Beverly Hills je naplánováno uprostřed listopadu." Zatímco Georg a Gustav chtějí raději zůstat v jejich rodné zemi, konec konců oba dva tady mají přítelkyně. Ale jaký je důvod stěhování pro jejich kolegy z kapely?

Bill a Tom se jen stěží mohou zachránit od křičících fanoušků a neodváží se vyjít ven ze dveří, aniž by je někdo nesledoval. Bohužel také existuje hodně Tokio-Hotel-nenávistců, kteří kluky popuzují nebo - jak tomu bylo nedávno - vloupání v jednom z jejich domů v Hamburku. No vypadá to tak, jako by Tokio Hotel v jejich starém obsazení byli už historií. Ale bude pro Billa a Tom skutečným uvolněním život v Hollywoodu, kde je obsazení celebrit největší?


Tohle se mi opravdu nelíbí. Něco mi tu nehraje. V jednom z článků se píše, že se stěhují jen dvojčata a G&G zůstávají, protože obě mají momentálně přítelkyně a nechtějí je opustit. Ale stěhování dvojčat je prý kvůli práci. Pokud jde o práci na novém albu, nebo o jakoukoli práci týkající se kapely, myslím si, že by měli jít v tom případě všichni a ne pouze dvojčata. Co když nastal mezi nimi nějaký problém? Obávám se opravdu nejhoršího. Ani to nechci říkat nahlas, nebo to i psát... A jaký je váš názor?

Obsession 06.

19. září 2010 v 15:49 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne

TOM

Po včerejší noci mi došlo pár věcí. Bill, můj malý brácha, si dokáže představit něco víc v našem vztahu, než máme. To mě poněkud rozrušuje, ale upřímně jen tak mezi námi, ne, že bych na to taky už párkrát nepomyslel. Ačkoliv je to trestný, myslím, že by mi to nevadilo. Odjakživa se s Billem dělíme o vše, proč ne i o tělesnou touhu? Vzájemně se milujeme a nikomu nevěříme tolik jako sobě.
Usměju se a prstem mu odhrnu pramínek vlasů z obličeje. Tak sladce spí, že se mi ho ani nechce budit. Do pokoje dopadá jen minimum slunečních paprsků, jelikož jsou zatažené žaluzie. Jeho pokožka se jemně třpytí v tom světle. Pravidelně oddechuje a lehce se mu nadzvedává hrudník.
Tohle boží stvoření je můj malý bráška Bill. A já bych s ním dokázal mít sex. Vtipné, opravdu. Ať už se to stane nebo ne, hlavní bude, pokud bude on šťastný, no ne?
Ale další věc, kterou jsem včera zjistil je ta, že on první krok neudělá. Klasicky.

Podívám se na hodiny. Už je skoro 11. Je na čase ho vzbudit. Co nejopatrněji se přes něj nahnu a pomalinku k němu přitisknu své rty.
"Billy…" zašeptám, a s co největší něhou ho pohladím po nahém rameně.
"Mhh," zavrní potichu a pohladí mě po hlavě.
"Rozcucháš mě," zasměju se potichu, ale i tak mu ruku nesundám. "Už je 11."
"To už?" řekne rozespale a pomalu otevře oči.
"Jo. Spal jsi celou noc jako nemluvně. A kupodivu ze spaní už tak nekopeš," obejmu ho rukou se smíchem přes ruce a hrudník.
"Vážně? Zlepšil jsem se," zasměje se. Dál v klidu leží, jen se trošku prohne v zádech. Povystrčí zadek a prohne se jako kočka. Jenomže si asi tak nějak neuvědomí, že se mi zadkem přitiskne na rozkrok. Jak se jeho hubené a hebké tělo prohne pod mojí rukou a znovu se ke mně přitiskne, přivřu oči a neubráním se vzdychnutí. Proč mi tohle dělá? Tohle od něj není fér a on to ví. Tiše vydechne a zase se narovná. Po chvilce to udělá znovu.


Obsession 05.

19. září 2010 v 15:48 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

Vím, že to, co jsem řekl, Toma zabolelo, ale on to potřeboval. Chtěl jsem, aby si uvědomil, že mi ublížil. Že to, co říkal, mě bolelo a že se nezachoval dobře. Nevyčítal jsem mu to, choval jsem se také špatně, ale ne tak jako on. Přitáhnul jsem si kolena pod bradu a byl naprosto zticha. Přemýšlel jsem o tom, zda mám něco říct nebo ne. Kdybych mu nabídnul, aby šel ke mně, bylo by to nejspíš hloupé. I když bych ho u sebe chtěl, chtěl bych ho obejmout a říct mu, jak moc pro mě znamená, a chci, aby tu byl se mnou.

Po chvíli trapného a zbabělého ticha jsem zvedl hlavu k němu. Zvedl jsem se z postele a pomalu se rozešel ke křeslu, na kterém seděl. Posadil jsem se zlehka na jeho opěradlo a chytl ho za bradu, vytáhnul jsem si jeho obličej trošku výš, abych mu viděl do očí a on mně.
"Nechci se hádat. Nechci, abys na mě a já na tebe, byl naštvaný. Přece nenecháme nikoho, aby nás rozdělil. Musíme držet při sobě, tak jako tomu bylo vždy, Tome. Nic ti nevyčítám, omlouvám se za své chování. Měl jsi pravdu, bylo dětinské a hloupé. Promiň mi to, prosím. Ale prosím, pochop i ty mě. Nechci, abys utíkal, aby ses se mnou nebavil, jen na mě křičel. Chci naše problémy řešit a ne před nimi utíkat, víš?" pošeptám mu potichu a pohladím ho zlehka po tváři. Neovládnu se a chytnu ho za ramena a donutím jej, aby se ke mně víc naklonil, jelikož kdybych to udělal já, zřejmě bych na něj spadl. Když tak udělá, pevně ho obejmu a zavřu oči. Tohle jsem potřeboval, tohle jsem chtěl a tiše si přál. On je ten nejdokonalejší, on je můj život.
Po chvilce se na něj podívám.

"Nezlob se, moc tě prosím," pošeptám mu do ouška.
"Zlobím se jen na sebe," hlesne. Omotá kolem mě své silné ruce a přitiskne mě na svoji hruď, která se chvěje.

Billy

19. září 2010 v 15:46 | _Teri_ |  Fan-art
Allegator je tu opět s novým obrázkem Billa. Vystihla ho perfektně, řekla bych alespoň já.
Více pod perexem x)

by Allegator

"Mmh, Tomi..."

12. září 2010 v 17:50 | _Teri_ |  Manips
Já nemám slova. Tohle je perfektní práce. Monica opět nezklamala. Asi se vážně nedočkám dne, kdy se mi její práce nebude líbit.
Tahle montáž je hodně odvážná, proto vám ji dávám pod perex.
Mm, ale ten Billův blažený výraz.. zřejmě se ničemu nevyrovná.
Přeji příjemnou podívanou x))

by Monica

Obsession 04.

12. září 2010 v 14:31 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


BILL

Hned po tom, co zavřu dveře a zamknu, se posadím na postel, kde ještě před chvílí seděl Tom, a dám bezmocně tvář do dlaní a vzlyknu. Co jsem mu udělal? Proč se ke mně celý večer chová tak zvláštně, tak hezky, tak jako dřív? Je možné, že se ho dotklo, že jsem mu nabídl, aby u mě přespal? Myslí si o mně teď, že jsem gay. Ano, on si určitě myslí, že jeho bráška je nechutný gay.
Po chvíli se zvednu a jdu k oknu, uslyším totiž auto. Nemýlil jsem se, odjel směrem k centru. Zabořil jsem tvář opět do dlaní a tentokrát se už rozbrečel. Nechápal jsem, co jsem mu udělal, proč takhle reagoval, a hlavně... proč dával vinu mně? Já jsem na něj ani nesáhnul, kromě té pusy, kterou jsme si vyjasnili. Nebo snad ne...?
Vždyť jsem vedle něj pouze v klidu ležel a nechával jeho, aby se mě dotýkal. Nerozuměl jsem tomu a možná jsem tomu rozumět ani nechtěl. Než-li bych se s ním pořád takhle hádal a nechal na sebe křičet, vrátil bych dnešní večer raději zpět, i když velmi nerad, jelikož mi to bylo příjemné a bylo mi tak dobře.  
Ještě několik hodin jsem proseděl u okna a hleděl z něj. Neustále jsem čekal, že se vrátí. Ale opak byl pravdou. Tom stále nejel, měl jsem o něj strach, velký. Ale když jsem mu zavolal, zjistil jsem pouze to, že jeho mobilní telefon je vypnutý.
Když bylo kolem páté  ranní, na chvilku jsem usnul. Ale opravdu jen na chvilku. Celé dvě hodiny, které jsem totiž rádoby prospal, jsem se pořád budil a díval se, zda není u mě, nebo jestli nezaslechnu zvuky z jeho pokoje. Po sedmé hodině ranní jsem vylezl z postele, což u mě v tenhle nelidský čas nebylo zvykem. Udělal jsem ranní hygienu a šel dolů do kuchyně. Natočil jsem si skleničku vody, a nakonec jsem si zapálil cigaretu. To bylo snad poprvé, co jsem si zapálil v kuchyni. Čekal jsem... a nakonec jsem se i dočkal. Bylo skoro osm ráno, když se otevřely dveře a on do nich vešel. Podíval jsem se na něj a pak sklopil oči. Měl jsem je oteklé, zarudlé a oproti normálnímu stavu celkem malé, jelikož jsem nespal. On vypadal téměř stejně.

Obsession 03.

5. září 2010 v 18:20 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


TOM

Pozoruji digitální hodiny na nočním stolku. Už je skoro jedna ráno a já stále nemůžu usnout. Trápí mě, co jsem Billovi řekl. Také musím přemýšlet nad tou pusou. Asi bych si řekl, že je Bill gay, ale je to můj brácha. A navíc to byla JEN pusa na dobrou noc. Možná si chtěl připomenout starý časy, když jsme byli malí. To jsme si ji dávali běžně. Celkově je dnešní den, tedy především večer, o vzpomínkách. U těch záchodů jsem se cítil jako dřív. Jako když jsme byli malí a Bill se něčeho bál. Vždycky jsem ho objal a on se vyplakal.
Když  je tedy vše tak hezky propojené  minulostí, měl bych udělat to, co dřív, když  jsme se pohádali.
Vylezu z postele jenom v boxerkách a dojdu ke dveřím, které odemknu. Otevřu, přejdu k Billovu pokoji a tiše otevřu dveře. Stejně tak potichu je za sebou zavřu a po špičkách docupitám k jeho posteli. Opatrně vlezu k němu do postele, vlezu si pod peřinu a lehce ho zezadu obejmu.
"Bille," zašeptám do nočního ticha. Prudce sebou cukne a odtáhne se.
"Co?!" vyjekne trochu vystrašeně.
"Promiň. Nechtěl jsem tě vystrašit," odhrnu mu ofinu a posmutním.
"Co se děje?" otočí se ke mně.

"Chci se ti omluvit. Bylo ode mě hnusný, jak jsem se k tobě choval a jak jsem křičel. Promiň," zašeptám. Tak strašně mi to připomíná naše dětství po hádce.
"To je v pořádku," odvětí jen a sklopí zrak. "Taky jsem se nechoval nejlépe a omlouvám se ti. Mrzí mě to."
"Bille, prosím tě," pousměju se. "Ty se nemáš za co omlouvat. Já se choval jako pitomec a nechtěl jsem ti ublížit. Víš, že taky nesnáším, když se hádáme. Je to to nejhorší."
"Ano, to máš pravdu. Ubližuje mi to moc, Tome," řekne a otočí se ke mně celý, smutně se na mě podívá a oddechne. S povzdechem ho odkryju. Nevšímám si, že má jenom boxerky a sednu si mezi jeho nohy, abych ho mohl obejmout. Omotám kolem jeho hubeného těla paže a přitisknu si ho na hruď.

Obsession 02.

1. září 2010 v 20:12 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


TOM

Popíjím na baru nějaký  drink a koukám kolem. Je tu plno pěkných koček, ale já musím tvrdnout s bráchou. Bože… A kde vůbec vězí takovou dobu? To tam sere nebo co? Ohlédnu se směrem k záchodům, ale brácha nikde. Snad si ho zas nespletli s holkou a nezmlátili ho za to, že vlezl na pánský záchody.
Vejdu do chodby k záchodům, kde na něj akorát narazím.
"Byl jsi tam dlouho. Všechno okay?" řeknu, aniž bych si ho pořádně prohlédl a jdu nazpátek v domnění, že mě následuje.
"Tome…" uslyším slabě, ale nějak to nevnímám, "Tome," řekne Bill víc nahlas. Tak se zastavím a otočím k němu.
"Co?" pozvednu obočí a jak se mu zadívám do očí, pohled mi sjede na jeho rudou tvář. Ihned se zamračím, "neříkej mi, že si tě zas spletli s holkou a vykopali tě z pánských záchodů! Kdo to byl?!" zvýším rozčíleně hlas.
"Ne, to ne. Říkal mi "Billy","  řekne a opře se o stěnu. Vypadá v šoku. Pozvednu obočí. Zdá se jako by chvíli přemýšlel. "Asi bych ti měl něco říct."

"Ne, Bille, teď mlč…" přistoupím k němu a vezmu do dlaní jeho obličej. Je celý v šoku. Tvář mu hoří. "Jsi v pořádku? Co ti udělal?"
"Nic, nic. Jsem v pohodě," řekne a pak mě pomalu obejme, čemuž se udivím. Chvíli nevím, kam ruce dát.
"Jen… dal mi pár facek. Snažil jsem se s ním prát, ale měl mnohem větší sílu než já. Pořád říkal, že se ještě uvidíme. Pak mě osahával, byl tak nechutný a slizký…" řekne znechuceně.
"Bože můj…" zamumlám a pevně kolem něj stáhnu ruce, čímž uvězním jeho třesoucí se tělo do své náruče. Hladím ho po zádech. Zavřu oči, ale jakmile tak udělám, objeví se mi před očima všechno, co mi tu Bill vyprávěl. Jak ohmatával nějaký hnusný úchyl mého malého brášku, jak ho mlátil! Zatnu ruce v pěsti a zavrčím. Bill se ke mně ještě víc přitiskne, jestli to vůbec jde. Jsem rád, že se u mě cítí tak v bezpečí.

Happy B-day Kaulitz twins! ♥

1. září 2010 v 20:09 | _Teri_ |  Other
Ano, dnes je to přesně 21 let od okamžiku, kdy tihle dva andílci se podívali na tento svět. Nesmím opomenout, že Tom o 10minut dříve xD
Je to až neuvěřitelné, jak ten čas hrozně letí.

Každopádně, čas jde dál a já Kaulitzům přeji vše jen to nejlepší, hlavně aby se jim splnila všechna jejich přání a sny ♥

HAPPY B-DAY!


happy b-day

Teri x)