Srpen 2010

Obsession 01.

29. srpna 2010 v 21:08 | _Teri_ |  Obssesion
autor: Mischa* :o* & Turmawenne


Ahoj Twincesťáčci,
ačkoliv je tohle naše první spolupráce, dáme si na téhle povídce opravdu záležet. Čeká Vás plno zapeklitých situací, akcí  a emocí. Povídka je psaná ve spoustě  žánrech - akční, drama, romantický, komedie. Můžete se těšit na pěkně rozepsaný příběh a samozřejmě si pro Vás připravíme i pořádný sex.
Doufáme, že se Vám bude tahle povídka líbit a vžijete se s námi do ní. =)


TOM

Potkali jste už  někdy ve svém životě  někoho, na kom by vám záleželo víc, než na svém vlastním životě? Našli jste někoho, pro koho byste byli schopni obětovat cokoliv?
Já  ano.
Ten člověk se narodil přesně 10 minut po mně. Je řeč o mém bratrovi, o mém dvojčeti, o Billovi.
Bill je člověk, na kterém mi záleží. Záleží mi na něm víc než na mém životě. Pokud by padal, padal bych s ním a držel ho ve své náruči, aby cítil, že jsem s ním po celou tu dobu a navždycky budu.
Nesnáším, když  pláče nebo ho něco trápí. Bolí  mě ten pohled na něj. Pokud mu někdy zkřiví  někdo jediný vlásek, tak přísahám a rozhlašuji do celého světa, že ho zabiju. Osobně!
Za Billa bych dal ruku do ohně, schytal za něj kulku. Kdyby šlo vybrat mezi mým a jeho životem, jeho upřednostňuji.
Udělám všechno pro to, aby byl šťastný. A živý.
Budu ho chránit.
A udělám pro to cokoliv.

Comeback with "Obsession"

29. srpna 2010 v 21:02 | _Teri_ |  Other
twincest...
Po dlouhé době se vám opět hlásím.
Konečně nachází chvíle, kdy vám můžu s radostí představit novou povídku zvanou "Obsession". Psala jsem ji téměř dva měsíce s Mischy.
Doufám, že se vám bude alespoň trošku líbit. Jsem za tu povídku neuvěřitelně moc ráda, přirostla mi velmi k srdci. Hlavně bych chtěla moc poděkovat Mischy ♥.
Jinak, povídka se tu bude objevovat zhruba jednou za 4-7 dnů. Podle toho, jak se sem hlavně teď dostanu. Škola je za dveřmi a s ní i spoustu starostí, učení a hlavně méně času.
Pokud bych sem povídku nedala, určitě ji najdete na www.twincest.blog.cz 

Díky, Teri